Hledáte perfektní místo pro dovolenou? Už nehledejte – tyto destinace jsou ideální!

Hledáte perfektní místo pro dovolenou? Už nehledejte – tyto destinace jsou ideální!

Váháte kam tentokrát vyrazit na dovolenou? Připravili jsme si pro vás malou inspiraci! A to nejen na perfektní dovolenkové destinace, ale i na to, kde sehnat opravdu výhodné letenky kamkoliv po světě. Inspirujte se našimi tipy a proměňte svůj sen o dokonalé dovolené ve skutečnost.

Za teplem a luxusními plážemi na Maledivy

Průzračná voda, kouzelné laguny, jemný bílý písek, dechberoucí scenérie, pohodová atmosféra a palmy sahající do nebes lemující celé pobřeží. To jsou Maledivy, které jsou právem označovány za ráj na zemi. Zdejší pláže patří k těm vůbec nejhezčím, a tak není divu, že sem ročně zavítá celá řada turistů. Díky poloze v rovníkovém pásmu a stálému počasí jsou Maledivy perfektním místem pro zaslouženou dovolenou v průběhu celého roku. Jestliže si však chcete užít Maledivy za stálého počasí bez zbytečného deště, doporučujeme vyrazit v období od listopadu do dubna. Jedná se o luxusní dovolenkovou destinaci pro rodiny s dětmi i páry. Na své si zde přijde úplně každý. Neváhejte a objednejte si levné letenky na Maledivy https://www.esky.cz/letenky/0/0/co/mv/maledivy ještě dnes. 

Objevte kouzlo Chorvatska 

Chorvatsko se mezi Čechy řadí k nejnavštěvovanějším dovolenkovým destinacím. Těšit se tu můžete na nádherné pláže, čisté moře a panenskou přírodu. To však není to jediné, co Chorvatsko nabízí. Za zmínku dále stojí zdejší bohaté sportovní vyžití, antická kultura a samozřejmě jedinečné gastronomické zážitky. Země, která se rozkládá na východním pobřeží Jaderského moře a na více než 1200 ostrovech a útesech, má rozhodně co nabídnout!

Kromě historických památek turisty do Chorvatska lákají zejména krásné pláže. Jestliže jste dosud žili v domnění, že Chorvatsko jsou pouze kamenité pláže, rychle na to zapomeňte, neboť řada pláží je tu písčitých. Za tu vůbec nejkrásnější chorvatskou pláž je považována pláž Zlatni rat ležící na jižní straně dalmatského ostrova Brač. Chorvatsko má ovšem krásných pláží celou řadu. Dáváte raději přednost rušným plážím s bohatým sportovním vyžitím, nebo naopak klidné a opuštěné romantické zátoce, kde budete téměř sami? Ať už je to jakkoliv, výhodné letenky do Chorvatska https://www.esky.cz/letenky/0/0/co/hr/chorvatsko na vás již čekají.

Kde pořídit levné letenky nejen do Chorvatska a na Maledivy?

Každý, kdo alespoň jednou sháněl levné letenky, ví, že to není nic snadného. Pro všechny, kteří chtějí výhodně cestovat kamkoliv po světě, je tu proto cestovní platforma eSky.cz, kde naleznete nabídky všech leteckých společností. Ty můžete navzájem porovnávat a vybrat si tak tu skutečně nejvýhodnější. K dispozici jsou pro vás připraveny letenky od tradičních leteckých společností i od nízkonákladových leteckých společností, tedy včetně charterových letů.

Platforma eSky.cz přináší všechny letecké společnosti na jednom místě. Umožňuje jednoduchý proces rezervace a flexibilní způsoby platby (odložená platba, splátky). Zajišťuje přístup k celé řadě výhodných časově omezených nabídek, a navíc také disponuje vlastní aplikací eSky. Jedná se o ideálního partnera na všechny vaše cesty.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: