HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Nabídky práce (celkem 3 aktivní nabídky)

Vedoucí běžecké / outdoorové prodejny ve Frýdku-Místku nebo Příboře

Hledáme posily do prodejen běžeckého a outdoorového vybavení:

  • Salomon-run ve Frýdku-Místku, specializovaná běžecká prodejna
  • Alpitrek v Příboře, prodejna outdoorového vybavení

Náplň práce:

  • prodej a poradenství s outdoorovým a běžeckým vybavením
  • příprava zásilek objednaných online
  • administrativní činnosti týkající se zejména eshopu (zavedení nových produktů do eshopu apod.)
  • pořádání propagačních akcí: testování produktů pro veřejnost na horách, pořádání běžeckých campů, tréninkové výběhy apod. (také o večerech a víkendech)

Požadavky:

  • Hory musí být Tvá vášeň a v případě Salomon-runu také běh.
  • Přehled o outdoorovém a běžeckém vybavení a ochota učit se.
  • Obchodní, prodejní dovednosti.
  • Pracovitost a samostatnost.
  • Jen zájemci o dlouhodobou spolupráci.
  • Přednostně hledáme posily na plný úvazek, ale pokud máš času méně, i tak se ozvi.

Pracovní podmínky:

  • Finanční odměna odpovídající Tvým zkušenostem a schopnostem.
  • Motivační složka odměny (% z prodejů).
  • Sportovní vybavení zadarmo nebo za minimální cenu.
  • Rozvíjíme naše aktivity: možnost osobního růstu.

Kontakt: zájemce prosíme o zaslání svého životopisu na david.gladis @ svetbehu.cz

Manažer restaurace Klub cestovatelů v Praze
Obsluha v restauraci Klub cestovatelů v Praze

Od dřívějšího provozovatele jsme převzali zavedenou restauraci Klub cestovatelů v Praze. Restaurace má vynikající arabskou kuchyni, dobré kuchaře a je založena na klientele Čechů případně cizinců žijících v Praze (tj. nestojí na turistech).

Do této restaurace hledáme manažera, který se postará o její kompletní chod:

  • řízení zaměstnanců, tj. 2 kuchařů, pomocné kuchařky a 3-5 lidí v obsluze
  • běžná každodenní administrativa (objednávky zásob, kontrola kvality, platby, drobné opravy apod.)
  • propagace a zajišťování programu (viz níže)

Zkušenosti z restauračního provozu jsou výhodou, ale rozhodně ne nutnou podmínkou. Často se nám vyplatilo přijmout pracovitého a motivovaného člověka bez zkušeností, který se postupně vypracoval a potřebné zkušenosti získal.

Jak z názvu vyplývá, restaurace je tématicky zaměřená na cestování a lidi, kteří rádi cestují a to nejen svou kuchyní a interérem, ale také programem výstav fotografií a přednášek. Zájem o cestování, zejména do exotických zemí, je pro potenciální zájemce velkou výhodou.

Odměna bude obsahovat výraznou motivační složku. Pro schopné, sebevědomé a pracovité zájemce je zde možnost faktického podnájmu celé restaurace za výhodných podmínek.

Přehled našich aktivit najdete zde.

Kontakt: zájemce prosíme o zaslání svého CV na david.gladis @ svetbehu.cz.

Hledáme také posily do obsluhy této restaurace od momentu, kdy bude opět možné ji otevřít.
Předchozí zkušenosti s obsluhou nejsou nutné, pracovitost, samostatnost a také vztah k cestování a případně outdoorovým sportům však ano. V současné době je pochopitelně restaurace uzavřena, ale po skončení vládních opatření bude opět Klub cestovatelů fungovat úspěšně jako dříve. Třeba i s Tebou?

Kontakt: zájemce prosíme o zaslání svého CV na david.gladis @ svetbehu.cz