Hannah materiálně podpoří malé i velké expedice. Zkuste štěstí i vy!

Hannah materiálně podpoří malé i velké expedice. Zkuste štěstí i vy!

Chystáte se v tomto roce s partou přátel, s rodinou nebo jen tak sami někam za dobrodružstvím? Chcete z těchto cest nebo aktivit přivézt celou řadu fotografií nebo dokonce videí a podělit se s ostatními o svoje zážitky a o to, čeho jste dosáhli? Pak čtěte dále.

Právě pro vás je určen HANNAH GRANT, jehož hlavním smyslem je materiálně podpořit malé i velké projekty spojené s tím, co Hannah už 25 let baví – být v pohybu! Nezáleží na zeměpisné šířce, ani na výškových metrech. Vítězí zajímavost, originalita a vůbec vaše touha, co chcete poznat nebo čeho chcete dosáhnout.

Hannah Grant rozdělí 1 000 000 Kč mezi 25 projektů!

Krok č. 1 aneb co nejprve očekáváme

Vyplňte registrační formulář s podrobným popisem vašeho projektu. Jestli bude pro nás projekt zajímavý, určitě uvítáme osobní setkání, kde si upřesníme oboustranné požadavky a možnosti

Krok č. 2 aneb co můžete očekávat vy, pokud budete vybráni

Materiální plnění v podobě oblečení a vybavení Hannah – trička, mikiny, bundy, kalhoty, batohy, stany apod. To vše podle rozsahu a zaměření projektu.

Krok č. 3 aneb co požadujeme od podpořeného projektu

Pravidelné zasílání aktualit z přípravy na projekt, během jeho realizace a závěrečná zpráva po jeho skončení, pravidelné zasílání fotodokumentace během realizace projektu, zaslání min 20-ti fotografií zachycujících průběh projektu v tom nejlepším světle. Střih těch nejlepších zážitků o stopáži min 30s apod. Podrobná pravidla naleznete na webu projektu HANNAH GRANT.

Hannah

V období před 25-ti lety jsme potřebovali pořádné vybavení na to, abychom mohli být venku – chodit po horách, lézt po skalách nebo jen tak cestovat a přivézt si nezapomenutelné zážitky.

V období před 25-ti lety kvalitního oblečení a vybavení moc nebylo, a tak padlo zásadní rozhodnutí – „navrhneme a vyrobíme si ho sami“.  Jedině tak jsme si mohli dál plnit naše outdoorové sny a cíle. Povedlo se nám to a vznikla značka Hannah. Značka, která už 25 let nabízí široký sortiment pro různé outdoorové, více či méně dobrodružné, aktivity.

A právě v letošním roce, kdy tato značka slaví 25 let od svého založení, bychom rádi pomohli i vám zažít něco zcela výjimečného nebo vysněného. Naplnit váš sen a cíl tak, jak jsme si ho před 25 lety splnili my. Chceme i vám poskytnout produkty, se kterými svého cíle dosáhnete mnohem snadněji.

NEZÁLEŽÍ NA TOM, KDO JSTE, ALE JAKÉ MÁTE SNY!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: