Hanibalí příběh – díl první: 15 let v ráji

Hanibalí příběh – díl první: 15 let v ráji

Není to dlouhá doba. A nebo je? Sami nevíme. Čím jsme si ale jistí, je to, že se chceme podívat zpět. Těch patnáct let nás formovalo, utvářelo a dovedlo tam, kde jsme dnes. Tedy, jak že to vlastně s tím Hanibalem bylo?

Celé to začalo před patnácti lety, kdy se poprvé objevil obchůdek jménem Hanibal v Poděbradech. Tam ale dlouho nevydržel a jeho cesta se nakonec stočila ku Praze. Někteří z vás se budou na první Hanibal na Korunní 7 určitě pamatovat. A dál? Podívejte se na video. Je v něm řečeno téměř vše.

Připravili jsme pro vás čtyři rozhovory, kterými bychom se chtěli ohlédnout do minulosti a rádi bychom se pokusili vám převyprávět alespoň kousek příběhu, který vedl až k dnešnímu současnému Hanibalu. Proč? Máme pocit, že na to přišel čas.

Celé to odstartujeme my. Tak tedy:

15 LET V RÁJI s Pavlem a Zdendou Lázničkovými, zakladateli Hanibalu.

V následujících týdnech uvidíte rozhovory i s lidmi, kteří pomáhali Hanibal utvářet a posouvat – s Romanem Kamlerem, zakladatelem Tilaku, Pavlem Habětínem, který založil a stále kormidluje značku Warmpeace, a v neposlední řadě také s Radkem Nováčkem, jenž založil Direct Alpine.

Tento text je PR článkem inzerenta, text neprošel redakční ani jazykovou úpravou a obsah nemusí vyjadřovat názor redakce.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: