Gumpido: Získej exkluzivní odměny za pohyb díky české aplikaci

Gumpido: Získej exkluzivní odměny za pohyb díky české aplikaci

Nová česká aplikace Gumpido si klade za cíl motivovat Čechy k pohybu. Za fyzickou aktivitu rozdává odměny v podobě exkluzivních voucherů u řady partnerů.

Inspirace v horách

Základní myšlenka celého projektu se zrodila na treku uprostřed kanadské divočiny, láska k horám však zakladatele zavedla mimo jiné také do hor Gruzie, Balkánu, Kyrgyzstánu, Aljašky či Jižní Ameriky. Zdravý životní styl, cestování a aktivní trávení volného času patřily k jejich zájmům odjakživa. Trojice zakladatelů, kamarádů ze základní školy, manželská dvojice Vojtěch a Anežka Čeřovští společně s kamarádem Danem Mališem, si proto dali za cíl motivovat k pohybu také českou veřejnost.

Aplikaci Gumpido stahuj na Google Play nebo v App Store!

Více informací najdeš na www.gumpido.cz nebo sociálních sítích: Facebook, Instagram či Youtube

Odměňte se za pohyb

Ačkoli jsou moderní technologie často obviňovány, že lidi odvádí od sportu a kradou jim volný čas, aplikace Gumpido má opačný efekt. Jako motivaci pro pravidelný pohyb zvolili zakladatelé projektu systém lukrativních slevových kuponů, které je možné uplatnit u osmi desítek partnerských firem.

Aplikace dostupná zdarma pro platformy iPhone a Android uděluje body za různé sportovní aktivity pomocí dat automaticky synchronizovaných z Apple Health nebo Google Fit, a to aniž by bylo třeba ji během aktivity mít spuštěnou. Počítá se chůze, běh nebo jízda na kole, ale také zimní sporty jako běžky, sjezdovky nebo snowboard, do budoucna mají přibýt ještě kolečkové brusle. Není potřeba být výkonnostní sportovec, i běžná procházka se psem nebo s kočárkem může přinést odměnu. Za každých deset kroků získáte jeden bod, pokud tedy za den ujdete doporučovaných deset tisíc kroků, na kontě vám přistane tisíc bodů denně.

Unikátní systém voucherů

Získané body z aplikace je možné využít pro čerpání jedinečných slev a odměn, které nelze získat jinak než sportem a jsou limitované časově i množstvím. Myšlenka motivovat k pohybu a propagovat ekologicky šetrnější způsoby dopravy do práce se setkala s kladnou odezvou a projekt poměrně rychle získal řadu partnerů.

Podporu našel například u renomovaných partnerů, jako je Notino, iStyle, BENU, Zoot, Footshop, LAMAX, Husky, Salming, The ChilliDoctor, Vuch, GS, Bushman, Akinu a mnoho dalších. Zakladatele potěšilo, že projekt oslovil také menší lokální firmy, které tak mohou uživatelům představit své služby jako jsou PepperField, Ondálek nebo Bagmaster. Autoři aplikace se stále snaží dojednávat nové spolupráce, tak aby uživatelé měli z čeho vybírat. Odměnu je možné vybírat ze zhruba 8000 voucherů v nejrůznějších kategoriích, jako jsou sport a volný čas, zdraví a krása, oblečení a další zboží či dárečky pro domácí mazlíčky či děti.

Česká aplikace Gumpido vás odmění za sportování!
Česká aplikace Gumpido vás odmění za sportování!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: