Gladiator Race – opravdu drsný závod pro každého – již 21. června

Gladiator Race – opravdu drsný závod pro každého – již 21. června

6 kilometrů, 25 překážek, více než 700 startujících. Již jen několik málo dní chybí do startu prvního ročníku Svijany Gladiator Race – dobrodružného, překážkového běhu na 6 kilometrů. V sobotu 21. června bude na motokrosové trati v Holicích nedaleko Pardubic připravena trať ve velmi těžkém terénu doplněná o náročné překážky.

Gladiator race„Svijany Gladiator Race je určen pro širokou veřejnost, muže, ženy i smíšené dvojice. Je velmi náročný, ale každý si jej může užít dle svých možností a schopností. Zúčastní se jej sportovci, kterým půjde o vítězství, ale trať je stejně tak dobře uzpůsobena i pro hobíky, nadšence a amatéry„, láká ještě další zájemce stavitel trati a ředitel závodu Roman Šinkovský.

Občanské sdružení Sportvisio, které mj. pořádá Hradecký půlmaraton, tentokrát připravilo závod plný dobrodružství, při kterém se účastníci budou plazit bahnem, skákat do vody, proskakovat ohněm, šplhat, nosit břemena, brodit se bažinami a mnohé další výzvy. Vše navíc posazeno do nádherného prostředí poběžovické motokrosové kotliny.

„Jedná se o jediný závod svého druhu v královéhradeckém a pardubickém kraji a velmi nás překvapil zájem z celé republiky. Ze 700 registrovaných máme již téměř sto žen a stejné množství smíšených párů, pro které to bude určitě vzrušující zážitek. Překážky, které někdo nezvládne, jsou nahrazeny jednoduchými fyzickými úkony (např. dřepy, kliky apod.), tak aby náročnou trať zvládl opravdu každý„, dodává Roman Šinkovský.

Gladiator race

Nenechejte si ujít tuto ojedinělou premiéru moderních závodů ať již na startu nebo jen jako diváci. Bližší informace a registrace na www.gladiatorrace.cz. Přihlašování je možné také na sportvisio.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: