Fotosoutěž „Moje dovolená v ČR“ 2008 je tu! (PR)

Fotosoutěž „Moje dovolená v ČR“ 2008 je tu! (PR)

Cestujute rádi po České republice? Přivezete si vždy z dovolené nebo výletu spoustu fotografií? Pokud odpovídáte na obě otázky ano, právě vám je určen další ročník fotosoutěže „Moje dovolená v České republice“. Startuje 1. dubna a bude probíhat celoročně!

Cestujete rádi po České republice? Přivezete si vždy z dovolené nebo výletu spoustu fotografií? Pokud odpovídáte na obě otázky ano, právě vám je určen další ročník fotosoutěže „Moje dovolená v České republice“. Startuje 1. dubna a bude probíhat celoročně!

Pro fotografy amatéry připravil turistický portál „Kudy z nudy“, projekt České centrály cestovního ruchu – CzechTourism, stejně jako v loňském roce fotosoutěž o zajímavé ceny.

Od 1. dubna 2008 máte na www.kudyznudy.cz možnost přihlásit své fotografie! Pravidla soutěže, informace o cenách pro vítězné fotografie i postup pro přihlášení fotografií naleznete v sekci „Fotosoutěž“ na www.kudyznudy.cz, informovat vás budeme pravidelně i prostřednictvím aktualit na titulní straně.

Letos se představuje fotosoutěž v nové, zajímavější podobě. Fotografie budou moci hodnotit všichni návštěvníci portálu. Fotogalerie pak bude následně umožňovat sestavení žebříčků nejlépe hodnocených fotografií, umožní fotografie třídit podle autorů a témat, bude také propojena s databází aktivit pomocí souřadnic. U každé aktivity si tedy budete moci zobrazit fotografie z jejího blízkého okolí.

Více informací:

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: