FOR OUTDOOR 2012 (PR)

Ve dnech 30.3. – 1.4. přivítá návštěvníky PVA EXPA Letňany trojice jarních veletrhů FOR OUTDOOR, FOR BIKES a FOR CARAVAN. Na ploše 20 000 m2 představí návštěvníkům celou řadu novinek z daných oborů.

Ve dnech 30. 3. – 1. 4. přivítá návštěvníky PVA EXPA Letňany trojice jarních veletrhů FOR OUTDOOR, FOR BIKES a FOR CARAVAN. Na ploše 20 000 m² představí návštěvníkům celou řadu novinek z daných oborů.

Hlavním záměrem výstavy FOR OUTDOOR je podpora prodeje prezentovaných značek a služeb široké veřejnosti, a tak se zde představí firmy, které mají v nabídce stany, spacáky, batohy, horolezecké potřeby, oblečení, trekovou obuv, potraviny, cestovní drogerii a další doplňky, které vám usnadňují pobyt v přírodě.

V rámci doprovodného programu budou probíhat nejen soutěže, promítání cestopisných a expedičních filmů a přednášky, ale i ochutnávky cestovatelské stravy.

Jednou ze zmíněných soutěží je boulderová soutěž AIX High Jump 2012, kterou pořádáme 31.3. ve spolupráci s Českým horolezeckým svazem a výrobcem lezeckých úchytů AIX.

Tento závod bude splňovat veškeré podmínky pro mezinárodní uznání zde dosaženého výkonu a soutěžící mohou na oficiálním rekordním profilu vytvořit ustavující český rekord jak v kategorii mužů tak žen. Zároveň se mohou pokusit překonat dosavadní světový rekord.

Další soutěží, která bude v rámci výstavy FOR OUTDOOR, je Gibbon Slackline Contest – 1. závod série Českého slackline poháru 2012. Pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet chůzi na těchto napnutých popruzích, budou připraveny nižší a jednodušší varianty.

Pro mladé dobrodruhy je určitě velkým lákadlem křest a autogramiáda knihy „Sedm ohňů k Nahanni“ kanadského vědce a především dobrodruha Jana Soukupa, který přijal pozvání vydavatele knihy a bude křtu osobně přítomen.

V sobotu 31.3. od 11 hodin mohou návštěvníci v přednáškovém sále č. 2 zhlédnout 3,5 hodinové pásmo filmů z filmového festivalu Expediční kamera.

Zajímavá jistě bude také přednáška Romana Kamlera z firmy Tilak– Moderní textilie v boji proti ztrátě tepla. Přednáška proběhne v pátek 30. března, začátek je v 17.30.

Věříme, že tuto nabídku zábavy v PVA Letňany vhodně rozšíří i veletrhy FOR BIKES a FOR CARAVAN, které pro vás připravila společnost ABF a.s.

Více o doprovodném programu najdete zde na stránkách veletrhu.

© Svět outdooru, březen 2012, tento text je PR článkem inzerenta, text neprošel redakční ani jazykovou úpravou a obsah nemusí vyjadřovat názor redakce.

Placené odkazy k tomuto článku:
Zde může být váš odkaz! Napište nám.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: