FIXED: Madeira na plné pecky

FIXED: Madeira na plné pecky

Snový roadtrip plný outdoorových zážitků prověří nejen fyzičku, ale také vybavení. Otestovat a nafotit chytrá řešení pro nabíjení a ochranu elektroniky na cestách se vydala česká značka FIXED do úchvatných kulis ostrova Madeira.

Do zeleného srdce ostrova

Co by to bylo za návštěvu Madeiry bez túry podél levád. Modelky Petra a Veronika se vydaly podél vyhlášené levady Caldeirão Verde do nitra prastarých vavřínových pralesů. V závěru na ně čekala neopakovatelná podívaná v podobě skalní rokle s vodopádem. U něj, stejně jako v několika tunelech na trase ocenily nepromokavý obal na telefonu, kterým mohly bez obav fotit, svítit si na cestu i sledovat trasu na mapě. 

Relax u oceánu

Poloostrov São Lourenço na nejvýchodnějším výběžku Madeiry nabízí nejen dramatické scenerie útesů, ale ukrývá také půvabnou pláž Prainha s černým pískem. Díky možnosti dobíjení telefonu i notebooku mohla dvojice dívek čas využít nejen k odpočinku, ale také ke sdílení zážitků a spřádání plánů na další dny.

Do víru Funchalu

Hlavní město Madeiry Funchal dívky nemohly vynechat. Vyrazily do uzoučkých uliček starého města a díky skladné selfie tyči si odsud přivezly na památku krásné fotky. Okouzlilo je tržiště plné exotického ovoce, přátelské bary a kavárny i tropické botanické zahrady.

Užít si cestování na maximum umožňují chytrá řešení od FIXED 

FIXED Voyager 

S kompaktním cestovním adaptérem nabiješ svá zařízení kdekoliv ve světě. Vysouvací kolíky se přizpůsobí zásuvkám typu EU, USA, zemím s britským standardem a většině zásuvek v dalších zemích světa. Adaptér zároveň funguje jako nabíječka a disponuje 2x USB-C a USB-A porty s maximálním výkonem až 65 W, díky čemuž můžeš nabíjet až 3 zařízení současně

Cena: 1 599 Kč

FIXED Zen 20 Pro

S powerbankou s ultra rychlým nabíjením PD 3.0 už nikdy nezůstaneš bez energie. Kapacita 20 000 mAh a porty 2x USB-C a 1x USB-A umožňují nabíjet až 3 zařízení naráz. Díky maximálnímu výkonu 130 W nabízí powerbanka také spolehlivý zdroj energie pro notebook a jiná náročnější zařízení.

Cena: 1 990 Kč

FIXED MagSnap

Multifunkční selfie a tripod tyč na iPhone je praktickým pomocníkem pro focení i natáčení videí. Technologie MagSafe nabízí bezkonkurenčně jednoduché použití – stačí jen přiložit telefon, který pevně drží i během akčních scén. Ovládání na dálku zajišťuje odnímatelná Bluetooth spoušť s dosahem až 10 metrů. Tyč je možné složit do kompaktních 17 cm, rozložená měří až 72 cm a snadno se promění ve stabilní tripod. 

Cena: 1 199 Kč 

FIXED Zen 5 Plug-In

Už žádné zamotané kabely! Kompaktní powerbanka s integrovaným USB-C konektorem je pohodlné řešení pro nabíjení drobné elektroniky během celého dne. Powerbanka s kapacitou 5 000 mAh, maximálním výkonem 20 W a ultra rychlým nabíjením PD 3.0 je designovaná tak, aby při nabíjení zároveň umožnila pohodlné používání telefonu. Potěší také vyklápěcí stojánek, který podepře telefon během videohovoru či sledování filmů.

Cena 499 Kč

FIXED Float Max

Dovolená u moře, sjíždění řeky, dovádění u jezera… Voděodolné pouzdro s nastavitelným popruhem spolehlivě ochrání tvůj telefon před kontaktem s vodou, pískem, sněhem a dalšími hrozbami. Díky zabudovaným pěnovým bokům plave pouzdro na hladině, průhledná část pouzdra navíc zajišťuje dotykovou funkčnost telefonu i pod vodou. Díky certifikaci IPX8 se pouzdro hodí pro pořizování fotografií a videí při plavání nebo dokonce potápění.

Cena 399 Kč

Česká značka FIXED již více než 20 let přináší na trh neotřelá řešení pro smartphony a tablety. Výrobky značky FIXED vynikají praktičností a jsou vyvíjeny s důrazem na kvalitu a jednoduchost použití. Více na www.fixed.zone

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: