Ferrino Glumstore (PR)

Ferrino Glumstore (PR)

Když se nám naskytla možnost získat prostor obchodu Glumstore, šli jsme do toho! Už delší dobu jsme Vám chtěli nabídnout více zboží a větší výběr, ale do našeho stávajícího prostoru na Strossmayerově náměstí jsme se už prostě nevešli.

Když se nám naskytla možnost získat prostor obchodu Glumstore, šli jsme do toho! Už delší dobu jsme Vám chtěli nabídnout více zboží a větší výběr, ale do našeho stávajícího prostoru na Strossmayerově náměstí jsme se už prostě nevešli. V březnu 2012 jsme obchod převzali a v létě jsme uznali, že potřebuje trošku vylepšit. Na konci srpna 2012 jsme ukončili rekonstrukci a bylo to. Teď obchod vypadá podle našich představ.

Od začátku jsme věděli, že chceme poskytovat maximální možný servis a úroveň. Sedli jsme si proto nad katalogy, jednali s dodavateli, přemýšleli, co my sami bychom si rádi pořídili a vybrali jsme jádro našeho sortimentu.

Ferrino je italská firma s tradicí od roku 1870. Spacáky, batohy, stany, kvalitní oblečení a široká řada doplňků. Všechno co na své výpravy potřebujete! High Point česká firma, která v ČR vyrábí kvalitní outdoorové oblečení od roku 1991. Lasting opět česká firma, která u nás vyrábí funkční prádlo a to od roku 1991. Craft a Devold – stálice na trhu funkčního prádla.

Nové a větší prostory nám dovolily rozšířit sortiment o lezecké vybavení!

Horkou novinkou v Čechách jsou lana Sterling. Lana vyráběná v USA jsou světovou špičkou a získávají si své příznivce i u nás. Značky Camp a Cassin vyrábí italská firma specializující se na lehké horolezecké pomůcky. Od maček, přes karabiny po sedáky, maglajzáky až k bouldermatkám. Beal jsou francouzská lana, jedny z nejlepších na trhu. Petzl – klasika z Francie. Potřeby pro horolezce. Stačí říct, že Gri-Gri je z jejich produkce. Saltic – české lezečky. Když jsou dost dobré pro řadu lezců z naší pískařské špičky, budou dobré i pro Vás i nás :-).

Pochopitelně, že nemůžeme mít všechno, ale cokoli co si vyberete, dokážeme objednat, dovézt, prostě sehnat!

Boty, nádobí, vařiče, doplňky a tak dále: Asolo, Aku, Keen, Var, GSI, Optimus, Opinel, Contigo, Katadyn, Esbit a další…

Pracujeme s věcmi, které máme rádi a které nás baví.
Přesvědčte se o tom!!!

www.glumstore.cz | www.ferrino.cz | www.ferrino.in | www.shop-outdoor.cz

© Svět outdooru, prosinec 2012, tento text je PR článkem inzerenta, text neprošel redakční ani jazykovou úpravou a obsah nemusí vyjadřovat názor redakce

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: