Fenomén výstavy stanů

Fenomén výstavy stanů

Připravujete se na dovolenou, výlet, cestu do dalekých zemí? Potom určitě zjišťujete, co všechno ještě postrádáte a co bude nutné zakoupit. Velmi častou koupí bývá právě v tomto období nákup stanu. Dávno je již doba, kdy se kupující musel spokojit pouze s prohlédnutím letáku, názory prodávajícího, případně zkušenostmi známých.

Zkušenosti čtenářů

kontrola

Vzhledem k tomu, ze clanek vysel 20. 6. je minuly cas u vystavy stanu Holan sportu ve dnech 26. – 29. 6. matouci. Vystava zacina tuto stredu a konci tuto sobotu, tesit se muzete na 150 postavenych stanu, doplnenych prezentaci spacaku od 5 vyrobcu v jednom ze stanovych lezeni. Prodejní vystava se kona za kazdeho pocasi.
24. 6. 2002

katka

Je mi lito, ze musim konstatovat, ze pan Machacek, ktereho si jinak velmi vazim, se pri sve analyze obchodu, ktere vystavy poradaji, skutecne hrube zmylil. Skoda.
Zprvopocatku se totiz vpodstate nikdo nevenoval prodeji po internetu.
Holan sport si zkusil prodej po internetu mnnohem pozdeji nez s prodejem tohoto zbozi zacal, a duvodem poradani stanu byla nemoznost priblizit stany zakaznikum pres katalog.
Horal sport dodnes svuj internetovy obchod nema, Hanibal je ze vsech prodejen nejmladsi a internet se zde jiz da tedy povazovat za pocatek…Duvodem jejich poradani stanu je snadne a velmi nechutne kopirovani vystav Holan sportu vcetne pro Holana specifickych marketingovych nastroju.
Preji Vam snadny vyber!

jakub

Hmmm, „nechutne kopirovani“ vcetne „specifickych marketingovych nastroju“ ? Mozna by Vam neskodilo trochu smirlivosti ke konkurenci. Vzdyt „marketingove nastroje“, ktere pouzivate (souteze atd.) jsou prece docela bezne. A pokud jde o „kopirovani“ vystav, co na tom proboha vymyslet noveho? Je preci logicke, ze obchod prodavajici stany si casem uvedomi, ze je zakaznik rad uvidi postavene. Vzdyt o nic nejde. Podotykam, ze nejsem zamestnancem Hanibala, ale zakaznikem, a to jak Vaseho obchodu, tak Hanibala.

Petr Macháček (autor článku)

Zaprvé. Omlouvám se za zmatené uvedení termínu nejbližší výstavy stanů Holan sport. Opravdu to nebylo mým úmyslem. Termín jsem v článku opravil + jsem umístil do Krátce na titulní stranu omluvu. Tím považuji věc za vyřízenou. Dále. Nějak mi Katko uniká o čem vlastně je tvoje připomínka. Připadá mi jak „výkřik“. Ten článek nebyl o internetových prodejnách!!?, byl o výstavách stanů. Připouštím že věta v závěru o tom, že s tímto mohli začít ponejvíce obchody začínající jako internetové nebyla příliš šťastná, špatně jsem vyjádřil svou myšlenku a jsem nucen dát kritice zapravdu, každý máme občas špatný den. Proto jsem závěr poupravil tak, aby lépe vystihl původní myšlenku (informace pro čtenáře – původní kritizovaný závěr je tedy upravený). O tom ale článek přímo není. A kopírování marketingových nástrojů bych také neviděl tak kriticky (autorka je svázaná s obchodem Holan sport), stačí se podívat okolo sebe. V každodenním životě se přeci kopíruje co se dá, to už je dáno prostředím trhu. co je nechutné a není je také velmi relativní. Navíc uvedené firmy nejsou zhola jediné které v naší republice takovéto výstavy stanů pořádají, takže není nutné na ně svalovat všechnu „špínu“. To jediné o co tu běží, je zřejmě konkurenční prostředí.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: