Dva nože, které nebudete chtít dát z ruky

Dva nože, které nebudete chtít dát z ruky

Vyrazíte čas od času na delší výlet, ať už s přespáním, nebo bez, na kole, nebo pěšky? Pak by vám rozhodně v batohu neměl chybět pořádný nůž. Po kterém z následujících dvou kousků byste sáhli raději?

Na kolo se SwissToolem

Můžete s sebou na bikový výlet vláčet neskladnou brašnu s nářadím. Nebo si raději pořídit multifunkční švýcarák, který ji dokáže plnohodnotně nahradit. Přesně to zvládne SwissTool od tradičního výrobce nožů Victorinox. S kleštěmi, čtyřmi plochými a dvěma křížovými šroubováky, pilníkem a s ohýbačem drátů zvládnete bez větších problémů na kole provést základní servisní opravy.

K tomu si přičtěte dalších osmnáct funkcí (celkem jich má SwissTool sedmadvacet) a uvidíte, že tento multitool je perfektním společníkem nejen pro vášnivé bikery, ale pro všechny, kdo potřebují k ruce základní nářadí v co nejkompaktnějším provedení.

Do terénu s armádní klasikou

Stojedenáctimilimetrový kapesní nůž Victorinox Bundeswehr patří dlouhá léta do výbavy vojáků německé armády. Proč si jej tak oblíbili? Díky jeho jednoduchosti a spolehlivosti. Jednoruční konstrukce vám zaručí, že nůž otevřete snadno, kdykoliv bude potřeba.

Vlnkové ostří projede téměř jakýmkoliv běžně řezaným materiálem jako hroudou másla, a na co nestačí, to dokončí vedle uložená pilka. Střenka rozhodně není z cukru, takže snese i drsnější zacházení a nějaký pád. K výbavě nože Bundeswehr patří ještě otvíráky na konzervy, na lahve (oba samozřejmě použitelné zároveň jako šroubováky) a průbojník. Oba nože vynikají především svým precizním zpracováním – od ostří z nerezové oceli po poslední spoj mezi střenkou a čepelí.

Už víte, jestli vás bude na vašich cestách doprovázet SwissTool, nebo raději Bundeswehr? Vyberte si ze široké nabídky těch nejkvalitnějších kapesních nožů od Victorinox.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: