Dobrodružná výprava vás může stát celý dům, proto se dobře pojistěte!

Dobrodružná výprava vás může stát celý dům, proto se dobře pojistěte!

Sportujete rádi v zahraničí? Cyklistika, vysokohorská turistika, lyžování nebo rafting s sebou vždy přinášejí nějaké to riziko úrazu.

Rozhodně byste neměli vycestovat bez řádného cestovního pojištění. V opačném případě se totiž nedoplatíte!

V některých zemích stojí například ošetření zlomené nohy jako nové auto, tedy v případě, že nejste pojištění. Pokud se najdou lidé, kterým cestovní pojištění přijde jako zbytečná věc, díky drobné neopatrnosti v přírodě mohou prodělat nejenom kalhoty, ale i pěkný milion. A přitom jde jen o několik kliknutí myší a pár korun z peněženky, tedy alespoň u pojišťovny Generali.

Pro aktivní sportovce má smysl jedině připojištění

Sjednali jste si klasické cestovní pojištění a myslíte, že máte všechno v kapse? Pokud se hodláte válet u moře a občas se rekreačně projet na kole, pak ano.  Kdo si ale chce užít větší zábavu, sjíždět divoké řeky, horolezčit v kaňonu nebo se potápět v hlubinách moře, musí se připojistit na sport.

V běžných kategoriích pojištění na cesty máte léčebné výlohy, repatriaci, asistenční služby, přivolání opatrovníka, úrazové pojištění, pojištění věcí a zavazadel, odpovědnost za způsobenou škodu na zdraví a majetku, ale vše se týká klasické poklidné dovolené.

Pojištění Sportovec pro milovníky adrenalinu

Pojišťovna Generali fandí sportovcům, protože dobře chápe myšlenku – kdo neviděl svět, jakoby ani nežil. A těmto se snaží co nejvíce zjednodušit život. Pojistí je i na takové sporty, kterým se jiné pojišťovny vyhýbají.

Díky připojištění Sportovec si v zimě bez obav můžete užít lyžování, skoky na lyžích, jízdu na snowboardu, skibobech i sportovních saních. V létě zase provětráte surf, raft, užijete si divokou řeku, canyoning nebo potápění s dýchacím přístrojem. Ale co je větší pecka, to je pojištění i takových bláznivých sportů jako bungee jumping nebo speleologie.

Udělejte, co se dá, z pohodlí domova

Máte adrenalinového koníčka a chystáte se na cestu mimo i v rámci ČR? Sjednejte si pohodlně cestovní pojištění od Generali online. Stačí navštívit jejich web a za pět minut je hotovo. Navíc rozdávají slevy až do výše 15 %.

Jděte do toho, a dům vám zůstane stát doma na zahradě!

Text a foto poskytla společnost Generali, článek nemusí vyjadřovat názor redakce.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: