HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Práce v outdooru

Hledám lepší práci

PETR

Ahoj, nenabízím práci ale hledám vhodnější místo té, kterou mám, pracuju jako dělník v malé továrně, podle mně to ale není to pravé co by mi dlouhodobě sedělo a nějak mi naplnovalo život a bylo podle mých energetických a ostatních schopností i finančních představ.
Zatím chci zjistit co se nabízí, zhodnotit na co z toho mám, protože nevím v čem mohu být dobrý, a proto nechci aby šlo o práci, která závisí na určitém vzdělání, fyzických nebo jiných schopnostech, rád např. pracuji na počítači a řídím osobní auto, i v tom mám ale své meze, dělám to jen na běžné uživatelské ůrovni.
Je pro mně lákavá myšlenka pracovat z domova nebo odkudkoliv, časem třeba z obytného auta abych byl kdekoliv kde zrovna chci být a neomezovala mně práce.
Mám rád přírodu, turistiku i kolo, jsem v tom jen amater, při mém zaměstnání (i domácím povinnostem) není dostatek energie ani volný čas na věnování se těmto nebo jiným zájmům, proto hledám změnu, která by mně přiblížila mým myšlenkám o spokojenějším životě, což potřebuju.
Pro informaci o mně, jsem z okresu Vsetín, je mi 35 let a jsem svobodný.
Pokud máte nějakou vhodnou radu a nebo přímo nabídku, rád si ji prostuduju, můžete mi je psát na email: Jackgate@post.cz
Děkuji vám

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: