Destination Unknown – čtyři kolemjdoucí ve Vysokých Taurech

Destination Unknown – čtyři kolemjdoucí ve Vysokých Taurech

Nikola, Veronika, Vašek a Honza. Tuhle čtveřici jsme naložili v pražských ulicích, když úplně nevyšel nábor na promítání nejlepších filmů z festivalu Expediční kamera. Situace byla jednoduchá: máš dvě minuty na to rozhodnout se jestli s námi jedeš na víkend neznámo kam. Doplnění: Perfektní video z akce najdeš na konci článku.

Ber nebo nech být

Ne každý mohl před prodlouženým víkendem odjet, někdo měl jiné plány, někdo u sebe neměl ani občanku, jiný prostě nebyl dost rozhodný. Ne, takové náš průvodce nepotřeboval.

Ale po chvíli pokusů jsme čtyři nadšence naložili do našich Jeepů, proběhli The North Face obchodem kvůli nezbytnému vybavení a vyrazili na šestihodinovou večerní jízdu do Rakouska. Náš cíl byl v Uttendorfu nedaleko Grossglockneru, kde čekalo nejen ubytování, ale i spousta zajímavých aktivit. MTB, bouldering, waterline. Zítra, dá-li počasí, výstup po ledovci na třítisícovku Stubacher Sonnblick.

Co vše se na překvapivém výletě událo a uděje sledujte na www.destination-unknown.cz, Twittru a Instagramu.

Podívej se, jak to celé probíhalo!

Celou akci dokumentoval profesionální kameraman a z víkendu s výletem do neznáma sestřihal necelé 4 minuty nahuštěné adrenalinem a zábavou.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: