Další díl bestselleru od Pita Schuberta

Další díl bestselleru od Pita Schuberta

V těchto dnech se na pulty obchodů dostává druhý svazek jedinečného titulu Pita Schuberta – Bezpečnost a riziko na skále, ledu a sněhu II. Ve „dvojce“ čítající přes 300 stran naleznete 644 převážně barevných fotografií a nákresů a samozřejmě hromadu aktuálních informací o bezpečnosti horské turistiky a horolezectví. A pozor – totálně vyprodaný první díl se dočká ještě před letošními Vánocemi dalšího dotisku!

Zkušenosti čtenářů

Kuba Turek

První díl Schuberta je běžně k dostání. Už byl vydán dokonce dvakrát.

Pavel Pernet

Kniha nemá „zhruba 200 stran“, ale více než 300. Považoval bych za slušné, pokud budete psát něco o nějaké knize, abyste si ji alespoň přečetli. Vy jste tuto však zřejmě nedrželi ani v ruce!

Petr Macháček

Proč tak zhurta? Šlo pouze o krátkou aktuální informaci, ne o recenzi. Mimochodem vlastní recenzi knihy připravujeme PO JEJÍM DETAILNÍM PROSTUDOVÁNÍ! Protože jsem knihu zrovna neměl v ruce a měl ji již můj redakční kolega, čerpal jsem informace o počtu stran z webových stránek Freytag & Berndt (http://www.freytagberndt.cz), kde se můžete přesvědčit že sám vydavatel uvádí 200 stran! Máte pravdu, stránek je ve skutečnosti 320. Jak se zdá, ani sám nakladatel neví co vydává. Každopádně děkujeme za připomínku.

Petr Macháček

na základě podnětu čtenáře jsem opravil chybnou informaci o počtu stránek.

Honza

Mohu potvrdit, první díl běžně „potkávám“ v různých obchodech (Olomouc, Brno).

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: