Czech Outdoor Tour pokračuje X-Trialem v Domaníně

Czech Outdoor Tour pokračuje X-Trialem v Domaníně

Czech Outdoor Tour je seriál sportovních outdoorových aktivit a v roce 2014 pokračuje již 3. rokem, budou opět veřejné outdoorové štafetové závody, ale i MTB a in line závody a to vše včetně turnaje v malé kopané určené pro týmy i jednotlivce, hobbíky i profíky, dospělé i děti a mládež.

Czech Outdoor Tour 2014

Světově narůstající popularita outdoorových aktivit, ať již v podobě terénních duatlonů, triatlonů, či kvadriatlonů nebo i jiných aktivit, jako jen běhání v přírodě, jízda na MTB nebo in line bruslení, či záliba v malé kopané, je tím nejlepším prostředkem vedoucím ke zlepšení kondice a k návratu ke sportování v přírodě.

V rámci závodů si může každý poměřit své schopnosti se stejně „postiženými“ jedinci nejen z řad hobbíků, ale třeba i profíků z odlišných sportovních disciplín. Každý může nabídnout své síly a své schopnosti ve prospěch týmu, vždy v tom odvětví, který mu nejlépe vyhovuje, a tak společně vytvořit ambiciózní tým nebo si vyzkoušet své schopnosti, třeba jen jako jednotlivec. Navíc můžete do sportovního klání zapojit i celou rodinu, případně jen děti. Závody jsou určeny široké sportovní veřejnosti bez rozdílu věku a kondice, od začátečníků až po profíky.

Pernštejn Cup v Domaníně

Už v sobotu 31. května čekejte další díl letošního ročníku Czech Outdoor Tour v Domaníně u Bystřice nad Pernštejnem. První disciplínou je kilometrové plavání v domanínském rybníce. Následuje 5 km na kajaku K1, 20 km na horském kole a na závěr desetikilometrový běh.  Závodu je možné se zúčastnit jako jednotlivec všech částí, nebo v týmu štafetovým způsobem. Přihlašujte se do 30. května on-line zdarma nebo na místě v den závodu.

Více informací a přehled dalších závodů na CzechOutdoorTour.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: