Cyklo trika UAX s potiskem

Cyklo trika UAX s potiskem

Pro nadcházející cyklistickou sezonu se můžete vybavit nejen novým kolem, ale také pěkným novým oblečením. Pro krátkou recenzi jsme vybrali cyklodresy od firmy UAX. Jsou to dresy s originálním, vtipným a veselým potiskem, jehož autorem je český grafik a designér Radek Leskovjan…

Určení: Cyklistický dres UAX
Materiál: funkční materiál ve filetové double face vazbě
Barvy: po 5ti barvách pro dámský a pánský model
Design: Radek Leskovjan
Velikosti: XS až XXL u dámského i pánského modelu
Hmotnost: dámské (M) 130 g, pánské (L) 160 g
Infocena: 1 249 Kč
Dodává: UAX

Pro recenzi se nám do rukou, či spíše na tělo, dostaly dva dresy – dámský a pánský. Střihově se jedná o klasický cyklistický dres z jemného a na těle příjemného pružného úpletu. Dle údajů výrobce se jedná o funkční materiál ve filetové double face vazbě. Filetová vazba použitého úpletu cyklodresů spolu s mikropolyesterovým vláknem má zajišťovat komfortní nošení a snadnější odvod potu a tepla od těla. Z krátkého nošení pro potřeby recenze můžu potvrdit, že materiál použitý na dres je skutečně velmi příjemný na nošení a je i velmi lehký.

Triko má delší střih, kolem krku je stojáček a vpředu krátký zip. Rukávy jsou vsazené a nebrání žádnému pohybu ani nijak neškrtí. Dámská trika mají ve srovnání s pánskými o trochu kratší rukávy. Na spodní části zadního dílu jsou u dámského modelu dvě a u pánského modelu tři otevřené kapsy. Na jedné z nich je ještě navíc malá kapsička, uzavíratelná na zip na nějakou tu důležitou drobnost. Spodní lem je pružný a má silikonovou protiskluznou pásku, takže při předkloněném posedu na kole triko nevylézá. Pokud je na naší cyklo vyjížďce větrno či snad jedeme jako s větrem o závod, tak triko pevně drží kolem boků a nefouká pod ně.

Při jízdě jsem dále ocenila, že triko zevnitř nemá žádné nepříjemné visačky o použitém materiálu a informace o doporučeném praní. Některé takové cedulky dokážou nošení oblečení velmi znepříjemnit. Tady to výrobce vyřešil tak, že tyto informace natiskl na rub stojáčku.

Dámské dresy jsou k dispozici v těchto barevných variantách: růžová s motivem žirafy, barvy pink glasses, dark night, sunny limes a blue sky jsou k dispozici s motivem ryby.
Pánské dresy jsou nabízeny v těchto barevných variantách: tmavě modrá s motivem Tour de Pub, barvy sunny lime, dark knight, bloody shark a blue rovněž s motivem ryby.

Celkově je při nošení spolu s příjemným pocitem podstatný právě originální vzhled potisku triček UAX. Krátkou recenzi, při které máme výrobek k dispozici kratší dobu, rozlišujeme od testu, kdy vlastnosti výrobku můžeme prověřit důkladněji po alespoň dobu cca dvou měsíců.

© Svět outdooru, krátká recenze květen 2011, text Martina Kalousová, foto Honz Novotný, Ondřej Müller a firemní foto

Placené odkazy k tomuto článku:
Originální pánské a dámské cyklistické dresy UAX!
Další barevné varianty a ceny naleznete pod tímto odkazem.

Zde může být váš odkaz! Napište nám.

Zkušenosti čtenářů

Jana

kde se dají kopit ? ty fotky nejsou nic moc a chtela bych je vidět : )

Ivet
Simona
Kubánec

Tak už mám jeden kousek doma a už jsem jej i otestoval! Je skvělý,zvláště kapsička na zipsík! Ale šlapat jsem musel furt stejně! 🙂

JANA

mám dress zelený z rybkou a musím ,říct, že je super a perfektně odvádí pot. Včera na projíždce jem v protisměru potkala UAX TOUR DE PUB a proběhly ůsměvy a zdravice : ) prostě UAX : )))

redakce

V komentářích je zakázáno uvádět komerční odkazy na eshopy! (reklamní sdělení) Pokud chce nějaký eshop zviditelnit, slouží k tomu možnost placeného odkazu pod článkem (viz konec článku). Seznam vybraných obchodů naleznete např. na webových stránkách výrobce.

redakce

Článek byl doplněn o placený odkaz. Na uvedeném odkazu naleznete (mimo jiné) seznam prodejců cyklodresů UAX

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: