Čtvrtý Svět outdooru 2016 finišuje! Těšte se na porci zimního čtení

Čtvrtý Svět outdooru 2016 finišuje! Těšte se na porci zimního čtení

Poslední letošní číslo Světa outdooru míří do tiskárny. Pokud se na zimu neukládáte k zimnímu spánku a vyrážíte na hory, tohle čtení by vám nemělo uniknout!

SKIALP

Ve Světa outdooru 4/2016 chystáme tipy na skialp v zajímavých i exotických destinacích, jako je Írán, Norsko nebo ruský Kavkaz. Za heliskiingem se vypravíme do prašanem pokryté Britské Kolumbie. Nenechte se také ujít článek o novinkáchlavinové výbavě, co rok se vývoj šikovných lavinových batohů a dalšího vybavení posouvá mílovými kroky.

BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ

Zaměříme se i na běžky – kromě tipů na trasy v Jizerkách, Krušných horách na Vysočině nebo na Valašsku poradíme i s přípravou na dálkový lauf. Představíme vám také nejhezčí dálkové běhy na lyžích v Evropě i ve světě.

SNĚŽNICE

Pokud jste fandou putování zasněženou krajinou na sněžnicích, načerpáte tipy na tři víkendové výpravy v rakouských Alpách.

Pokud byste nové číslo Světa outdooru rádi dostali až domů do schránky, je tu poslední možnost si časopis předplatit. S ročním předplatným za 79 Kč se můžete těšit na 4 čísla časopisu. Uzávěrka předplatného pro čtvrté číslo je 11. listopadu!

CESTY

Za trekováním se vypravíme doslova na druhou stranu světa na Nový Zéland. A protože je to země zaslíbená outdooru, vydat se můžete na treky, pádlovat v zátokách podél pobřeží nebo neprostupnou džunglí ve vnitrozemí a vyzkoušet si i nějakou tu adrenalinovou aktivitu. Pokud tedy patří mezi vaše tajné sny, nenechte si tuhle outdoorovou mozaiku s nádhernými fotkami ujít.

OSOBNOST

Ze zajímavých osobností se můžete těšit na rozhovory s ostříleným extrémním bikerem Janem Kopkou, který má za sebou závody v drsných mrazech Aljašky, v pouštních oblastech Austrálie nebo Maroka, stepích Mongolska nebo horách Kanady.

EXPEDICE

Těšit se můžete i na odlehčený rozhovor se členy expedice SKI Nošak. Zdeňkovi „Háčkovi“ Hákovi se dokonce podařilo sjet nejvyšší vrchol Afghánistánu na lyžích – jako prvnímu Čechovi a druhému člověku v historii!

VYBAVENÍ

Testovací tým měl celý podzim napilno a prověřoval 24 kousků vybavení. Jak se nám osvědčily, se dozvíte v nezávislých recenzích.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: