CRAZY: TAM KDE VĚTŠINA KONČÍ, ACCELERATION ZAČÍNÁ.

CRAZY: TAM KDE VĚTŠINA KONČÍ, ACCELERATION ZAČÍNÁ.

Ucelená odpověď CRAZY na ty nejpřirozenější a zároveň nejnáročnější požadavky všech aktivních sportovců. Bez omezení pohybu, s maximální prodyšností, větru odolné, ne na úkor životnosti, a hlavně to co v CRAZY umí nejvíc – lehké. Všechny tyto vlastnosti, ve spojení s prvotřídními materiály a rafinovaným střihem v sobě nese nová letní řada Acceleration.

JACKET ACCELERATION LIGHT

Lehká hybridní bunda s předním větru odolným panelem z Airtastic Toray – jemný prodyšný nylonový materiál, odolný vůči větru a odpuzující vodu.  Pod ním se ukrývá oceňovaný Polartec Alpha – skvělý izolant, který skoro nic neváží a svou extrémní prodyšnost zvládá i při maximální fyzické zátěži. Záda, boky a vnitřní strany rukávů jsou ze vzdušného, perforovaného HP fleesu, který je velmi skladný a svou strukturou podporuje rychlejší proces odvodu vlhkosti. Lehká kapuce s tvarovatelným kšiltem počítá i s náhlou změnou počasí. Celkového akčního ducha bundy dotváří řada reflexních prvků. Jedná se o 235gramového parťáka pro výstup na vrchol, při sjezdu na kole, běhu přes hřebeny a sestupu po západu slunce. To je ikona řady Acceleration.

T-SHIRT ACCELERATION

Tento kousek byl navržen speciálně pro tyto výkonnostní aktivity. Pro přední část a zádové partie, byl použit vyhledávaný POLARTEC DELTA s charakteristickým přechodovým potiskem. Spodek je vyroben z kompaktní a odolné tkaniny. Jelikož je střední část zad často v kontaktu s typickými trialovými běžeckými batohy, je vyrobena z prodyšné síťoviny. Rukávy jsou vyrobeny z mechanicky odolné a prodyšné tkaniny s GRAPHENEM. Hmotnost: 118 g.

Testováno redakcí Světa outdooru

SHORT & PANT ACCELERATION

CRAZY SHORT ACCELERATION více než trekking, méně než běh, rychlá turistika. Bez ohledu na to, co přesně si pod těmito pojmy v Crazy představovali, vyrobili šortky pro ty co lezou po horách, milují svobodu a lehkost a chtějí být Fast & Light. Použili super lehkou elastickou tkaninu STRETCH SERIES na zadní straně a stejně elastickou, ale odolnější ENDURANCE LIGHT na přední straně. Elastický pas nastavitelný šňůrkou, kapsy na zip v pase, kapsa na pravém stehně s dvoubarevným zipem v barvách kolekce. Typická reflexní loga. Hmotnost: šortky 140 g, kalhoty 275 g.

Produkty z této řady ocení nejen běžci a cyklisti, ale hlavně vyznavači všech aktivních horských sportů.

Obdobnou, dámskou technickou řadu, najdete pod názvem Oxygen.

JAK TO ZAČALO V ČESKU

Prvních pár kousků jsme do Čech dovezli v roce 2017 a od té doby jsme ušli kus cesty. Nyní se s CRAZY můžete potkat ve většině outdoorových „speciálek “, a to nejen v Čechách, ale i na Slovensku. S kompletní nabídkou kolekce se můžete přijít osobně seznámit do prvního CRAZY SHOPU v Praze ve Vršovicích.
be CRAZY … be Fast &Light …

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: