CRAZY S PORCÍ ITALSKÉHO DESIGNU A SE ŠPIČKOVÝMI MATERIÁLY NAVRCH

CRAZY S PORCÍ ITALSKÉHO DESIGNU A SE ŠPIČKOVÝMI MATERIÁLY NAVRCH

Se značkou Crazy se potkáváme stále více, a to jak na pultech outdoorových prodejen, tak zejména tam, kde jí to „sekne“ nejvíce – stezkách, kopcích a horách. Pozvolna budovaná pozice tak přechází v pevného a stabilního hráče v oblasti technických výkonnostních outdoorových oděvů a doplňků. A upřímně, nedivíme se, fandíme a jsme za to rádi.

Letošní léto je u Crazy v nových, výrazných barvách a nezapomnělo se ani na ikonické celoplošné potisky. Každý kousek tak v sobě nese porci italského designu, propracovaného střihu a špičkových materiálů. Barevné podání už jen akceleruje celkovou originalitu a nezaměnitelný vzhled. Dámská řada v barevných motivech Pop, Vento a Chewing Gum. Pánská sází na Energy, Fire a Liken. My se teď podíváme na pár zajímavých kousků.

PULL PEGASUS

Méně je někdy více… V zdánlivě nenápadná druhá vrstva s překvapivě velkým přesahem. To je Pull Pegasus.  Na letošek přichází v novém modernějším designu. Jedná se o minimalistickou, velmi skladnou a také velmi lehkou (271 g) mikinu. Díky materiálu Strech Series – směs Polyamidu a Elastanu, poskytuje perfektní volnost pohybu, mechanickou odolnost, ale zejména díky hustému zatkání částečnou větru odolnost. Ve spojení s kapucí a vyšším límcem skvěle funguje jako druhá vrstva, ale směle zafunguje i při větrnějším počasí jako lehčí soft shell.  Poutka na palec, prodloužený zadní díl, dvě boční kapsy a jedna náprsní, pak dotváří celkový záměr pro dynamické využití.  To vše v minimalistickém objemu a váze.

Hmotnost: 271 g

Infocena: 4 130 Kč

SHORT PEGASUS

Zapadají do konceptu, k již zmíněnému Pull Pegasus. Podávají široký záběr využití, a to jak běžného volnočasového nošení, tak i náročnější aktivity v horách. Materiál Endurance Light těží ze své pružnosti, mechanické odolnosti, ale také lehkosti a prodyšnosti. Pas stahovatelný elastickou šňůrkou – pohodlnější s batohem či sedákem. Dvě otevřené kapsy na ruce a dvě celkový design dotvářející kapsy na zip na stehnech. Perfektní společník ať se vydáte kamkoliv.

Hmotnost: 159 g

Infocena: 2 830 Kč

PULL OXYGEN LIGHT

Kvízová otázka jmenuj dámský produkt, který nejlépe vystihuje filozofii Crazy. Bude mít odpověď Pull Oxygen. Technická hybridní druhá vrstva, se zaměřením na vysoko výkonnostní aktivity. Koktejl těch nejtechničtějších materiálů, složených dle výstupních dat z body mappingu. Nezaměnitelný design, a to hned díky dvěma vrstvám celoplošného potisku. První v podobě přechodových barev a celoplošných motivů, druhý pak celoplošnou sítí reflexních prvků.  Propracovaná druhá vrstva pro široké spektrum sportovních aktivit od běhu, cyklistiky, až po trekking a alpinismus.

Hmotnost: 283 g

Infocena: 5 230 Kč

PANT WONDER MAGIC LIGHT

Oblíbené dámské volnočasové kalhoty, s extrémně příjemného materiálu Revolutional – vyvinutý a vyrobený v Itálii, včetně celoplošného džínového potisku. Potisk do detailu koresponduje se střihem a je tak dokonalý, že nikdo nepozná že to nejsou „normální“ džíny. Již tak oblíbený model má nyní vyšší elastický pas, díky čemuž je pohodlnější a lépe drží. Funkční materiál tak oceníte při turistice a aktivnějším trávení volného času. Realistický potisk pak pro běžné nošení. Kalhoty, které už nebudete chtít sundat 😊

Hmotnost: 177 g

Infocena: 3 090 Kč

NÁŠ TIP DO LETNÍCH PARNÝCH DNŮ?

T-SHIRT ALOHA

Zejména díky materiálu Fresh Tech je velice příjemné, dodává pocit vzdušnosti, lehkosti a za horkých letních dní oceníte chladivý efekt tohoto materiálu. Stylový denní i volnočasový doplněk v mnoha barevných provedeních.

Hmotnost: 70 g

Infocena: 1 790 Kč

T-SHIRT LEGEND

Opravdová Legenda v nabídce Crazy. Panské triko s příměsí Tencelu zajistí rychlý odvod vlhkosti, pocit lehkosti s chladivým efektem a zabrání lepení na pokožku. Opět v tradičních originálních celoplošných potiscích. Příjemný společník na dovolenou i každý všední den.

Hmotnost: 131 g

Infocena: 2 130 Kč

K dostání crazyidea.cz / Dovozce Deal Partner s.r.o.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: