CRAZY – FAST & LIGHT – NOVÁ SKIALPOVÁ KOLEKCE 2023

CRAZY – FAST & LIGHT – NOVÁ SKIALPOVÁ KOLEKCE 2023

CRAZY je značka italské rodinné firmy, která jako první přišla s konceptem FAST & LIGHT – „rychle a nalehko“ a představuje svoji novou kolekci pro skialpové nadšence. Propracované střihy, kvalitní materiály a neotřelý design! To je CRAZY!

FAST & LIGHT – „rychle a nalehko“: minimální hmotnost oblečení při outdoorových aktivitách pro co nejlepší výkon, volnost pohybu a komfort. Charakteristikou oblečení CRAZY je kombinace inovativních technologických materiálů, hravého italského smyslu pro design a preciznosti zpracování při výrobě a testování. Všechny výrobky této značky vznikají v Evropě.

PRO KOHO JE CRAZY?

CRAZY je synonymem pro rychlost a lehkost. CRAZY je partnerem vysoce úspěšných sportovců a největším objevitelem talentů.
Ale to není všechno. Milují hory, užívají si pohyb nejlépe na skialpových lyžích. Nevytváří pravidla ani pokyny a rozhodně tě nenutí, aby ses stal závodníkem v kombinéze.
Na horách ví, jak být co nejrychlejší, ale také, jak si užít čas strávený v horách!

RESOLUTION: PÁNSKÁ STYLOVKA

crazy-pull-resolution-fire-mancrazy-pant-resolution-fire-man
CRAZY PULL RESOLUTION CRAZY PANT RESOLUTION MAN FIRE
CRAZY PULL RESOLUTION je středobodem a nejoblíbenějším oděvem v kolekci. Jedná se o extrémně univerzální model určený pro skitouring, který lze nosit jako střední vrstvu při velmi chladném počasí, nebo jako vrchní vrstvu v polovině sezóny. Skitouringové/turistické kalhoty se stejným, nezaměnitelným stylem, který identifikuje nejúspěšnější řadu Crazy. Jsou vyrobeny z prodyšné měkké softshellové tkaniny ENDURANCE s vodoodpudivou úpravou DWR, odolné proti větru, žmolkování a oděru.
Infocena: 4 860 KčInfocena: 5 190 Kč

IONIC: DÁMSKÝ LIFESTYLE NA KAŽDOU TÚRU

23538_crazy-pull-ionic-vento23130_crazy-pant-ionic-vento
CRAZY PULL IONIC WOMAN VENTOCRAZY PANT IONIC WOMAN VENTO
Jednoznačně nejoblíbenější kousek ze stejnojmenné kolekce Ionic, kterou jsme věnovali skialpovým túrám a středně intenzivním sportům. Ikonický a extrémně všestranný model, ideální střední vrstva do chladného počasí, nebo jako vnější vrstva v polovině sezóny.Novinka letošní zimy CRAZY PANT IONIC. Tyto kalhoty doplňují naši ikonickou řadu IONIC. Jsou vyrobeny z softshellu ENDURANCE, prodyšné, bi-elastické tkaniny, která je díky DWR úpravě vodoodpudivá.
Infocena: 4 590 KčInfocena: 4 860 Kč

ALPINSTAR: SPORTOVNÍ A ELEGANTNÍ

CRAZY JACKET CHANNEL WOMAN FROZENPANT ALPINSTAR LIGHT WOMAN POP
CRAZY JACKET CHANNEL – tato hybridní bunda vás udrží v teple díky bezešvým nylonovým panelům X-TUBE s lehkou výplní JOY, která kopíruje pozitivní vlastnosti přírodního prachového peří a odstraňuje jeho nevýhody.Nejžádanější dámské kalhoty, určené pro náročné horské a vysokohorské túry a lezectví bez kompromisů. Jsou vyrobeny z lehké tkaniny Endurance s vodoodpudivou DWR úpravou. 
Infocena: 6 860 KčInfocena: 4 860 Kč

LEVITY: NEJLEHČÍ PÉŘOVKA NA SVĚTĚ

CRAZY JACKET LEVITY MAN CAFFE‘CRAZY JACKET LEVITY WOMAN VENTO
Nejlehčí péřová bunda na světě! Vlajková loď našeho výzkumu. Horolezecký oděv par excellence, žádná jiná bunda s kapucí a celopropínacím zipem nekombinuje tuto lehkost s mimořádnou tepelnou sílou jako Levity. Vsadíme se? Konkurence se nebojíme.. 🙂Dámská verze nejlehčí péřovky na světě. Zateplení poskytuje kvalitní prachového peří DIAMOND DOWN. Jde o prachové peří té nejvyšší kvality. Vnější tkanina je lehký bi-elastický nylon TORAY AIRTASTIC s úpravou DWR, díky které je vodoodpudivý.
Infocena: 13 790 KčInfocena: 13 660 Kč

ACCELERATION: PÁNSKÁ KOLEKCE PRO AKTIVNÍ SKIALPINISMUS

CRAZY PANT ACCELERATION MAN FIRECRAZY PULL ACCELERATION MAN FIRE
Pro tyto kalhoty jsme použili látku VUELTA, vyrobenou v Itálii, která poskytuje pohodlí a vysokou prodyšnost a zároveň pomáhá regulovat tělesnou teplotu. Kromě atletického střihu nabízí tento oděv množství technických vlastností, včetně voděodolných, elastických, integrovaných návleků z W-P2, které se hodí k běžně dostupným botám.
Testováno redakcí Svět outdooru
CRAZY PULL ACCELERATION je součástí outfitu ACCELERATION, který spolu se skitouringovými kalhotami PANT ACCELERATION představuje podstatu toho, co CRAZY považuje za nejlepší a nejúčinnější způsob, jak provozovat tento sport.
Testováno redakcí Svět outdooru
Infocena: 5 760 KčInfocena: 5 690 Kč

NÁZOR REDAKCE SVĚTA OUTDOORU

Kromě testování a recenzí, které naleznete na našich stránkách, naše redakce navštívila značkovou prodejnu CRAZY SHOP v Praze – Vršovicích. Malá prodejna, která je však pěkně a účelně zařízená. Rozdělená je na holčičí a klučičí část. Zboží je pěkně vystaveno a uvnitř prodejny je fajn atmosféra, kterou podpořil ještě šálek výborné kávy a příjemná obsluha. Na první pohled kolekce CRAZY nás zaujala netradiční barevností a vzory. Na další pohled zpracováním a promyšleným designem a střihy. Vyzkoušeli jsme si propracované a skvěle padnoucí skialpové kalhoty a bundy, ale neodolali jsme a oblékli jsme i nejlehčí péřovou bundu na světě LEVITY! Takže se opět těšíme na testování oblečení, které je prostě CRAZY! CRAZY Fast & Light…

Kompletní info o kolekci CRAZY

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: