Co nás láká na adrenalinu? + VIDEO

Co nás láká na adrenalinu? + VIDEO

  Nejsem blázen, když už nyní vás pozvu na podzim 2013 k uveřejnění celého filmu Into The Mind. Zatím nás tvůrci nalákali našlapanou upoutávkou a to raději neměli dělat!

Sonda do hlavy

Čas od času je v rámci adrenalinových výkonů vhodná doba na přemýšlení o životě, vesmíru a vůbec. A přesně takový okamžik přišel i na tvůrce filmu Into The Mind (produkce Sherpas Cinema), kteří se pustili do nelehkého úkolu – osvětlit a přiblížit i nezasvěceným lidem, proč se vracíme (nejen) do hor a podstupujeme různá rizika? Co nás na nich láká? A je to přirozené? Kde končí „běžný život“ a začíná něco „víc“, zážitek? Spojuje nás všechny nějaká „meta“ adrenalinová spojnice?

Odpovědi na položené otázky, které v duchu cítí každý z nás kdykoli se pohybuje za hranicí běžného života, se v traileru nedozvíme a pochybuji, že se je dozvíme v hlavním filmu, který tvůrci vypustí na podzim tohoto roku. To však vůbecnevadí. Záběry z akcí a hor jsou skvělé a jako návnada na podzimní zhlédnutí snímku to u mne rozhodně zabralo – a myslím, že nejen u mne.

Ať už přemýšlíme o člověku, tedy o sobě, a jeho (adrenalinových) výkonech jakkoliv hluboce, nic to nemění na tom, že jenom ti, kteří zcela bezprostředně přilnou k přírodě a ke světu samotnému, dokáží veškerou činnost vychutnat nejlépe a nejprocítěněji. A odnesou si z ní nejvíce. K takovým i podobným úvahám vás určitě přimějou následující pohyblivé obrázky.

Příjemné sledování upoutávky, přátelé!

Zdroj: outdoorsmagic.com

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: