Co najdete v Malém Průvodci 2011

Co najdete v Malém Průvodci 2011

Ročenka Malý Průvodce vychází, co nového obsahuje? Rozhovory o vybavení významných expedic roku 2010 včetně dobytí dvou himálajských 8000 vrcholů během jedenácti dnů. Jak taková expedice balí? Kolik vybavení veze? Nová je i galerie výrobků s popisem a foto více než 100 ks vybavení. A samozřejmě nové jsou články o trendech a inovacích outdoorového vybavení…

Ročenka Malý Průvodce světem outdooru v těchto dnech přichází na pulty obchodů. Informaci začneme výčtem, co obsahuje novéno. Kromě oblíbených rozhovorů o zkušenostech zkušených najdete články o vybavení významných expedic roku 2010 včetně expedice Gasherbrum Double, která dobyla dva himálajské osmitisícové vrcholy během jedenácti dnů. Jak taková expedice balí? Kolik vybavení veze? Nová je i galerie výrobků s popisem a foto více než 100 ks vybavení. A samozřejmě nové jsou články o trendech a inovacích outdoorového vybavení.

Doufáme, že si Malý Průvodce udrží dosavadní přízeň čtenářů. Je zachován tradiční formát (196 x 230 mm), počet stran s ohledem na vypuštění přehledových tabulek klesl na 144 a doporučená cena v obchodech je 49 Kč. Přejeme příjemné počtení s ročenkou Malý Průvodce světem outdooru 2011.

© Svět outdooru, květen 2011, text Jiří Červinka

Placené odkazy k tomuto článku:
Zde může být váš odkaz!Napište nám.

Zkušenosti čtenářů

MAT

Zdá se, že obálka se výrazně liší od zde nedávno avizované „dámské“ verze. Jak to tedy je?

Jiří Červinka

Ano, nakonec doslo k nepatrne celkove zmene obalky i obsahu (ostatne i ve zminenem clanku bylo napsano, ze jeste muze dojit k nepatrnym zmenam). Je ovsem pravda, ze zmeny jsou mozna nepatrne patrnejsi, než v den vydani clanku bylo patrne :))) Jenze prave s ohledem k datu vydani to patrne nebude zas tak velke prekvapeni.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: