HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz KnihyNaHory.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Claim Freedom: adidas plní outdoorové sny

Claim Freedom: adidas plní outdoorové sny

Na lyžích, v lezečkách nebo s pádlem v ruce, nový projekt firmy adidas pomůže všem outdoorovým nadšencům žít bez limitů. Realizovat ambiciózní outdoorové projekty budou moct díky výzvě Claim Freedom. 

Přihlaste svůj projekt a splňte si své své sny

Kdo by se nechtěl postavit po bok matadorů adidasu jako jsou lezci Kevin Jorgeson a Sasha di Giulian, extrémní kajakář Sam Sutton nebo MTB freerider Pete Henke. Příležitost splnit si svůj velký sen mají teď všichni mladí vyznavači outdoorových sportů.

Díky mezinárodní výzvě adidasu můžou mladí sportovci získat podporu a zviditelnit svůj inspirativní outdoorový projekt nebo expedici. Vždyť už název Claim Freedom vypovídá jasně o tom, co přesně budou moct vítězové udělat.

Claim Freedom

Podpora kreativním sportovcům

„Ať jde o lezení, lyžování, běh, cyklistiku nebo létání – svět je otevřené hřiště a my se těšíme, že pomůžeme těm nejkurážnějším, nejkreativnějším a nejnečekanějším projektům stát se realitou,“ vysvětluje poslání Claim Freedom generální manager adidas Outdoor, Rolf Reinschmidt.

do 14. prosince mohou mladí outdooroví sportovci přihlásit svůj projekt do adidas Claim Freedom. Projekty se budou realizovat v průběhu dubna a května 2016.

Pokud projekt projde výběrem, čeká na sportovce spousta nového vybavení a podpora při realizaci projektu. Jeden z finalistů pak získá možnost stát se sportovcem adidas Outdoor týmu.

Desítku nejlepších projektů bude v  průběhu dubna a května adidas sledovat, ty nejzajímavější výkony budou k vidění na sociálních sítích adidas Outdoor: Facebooku, Twitteru či Instagramu.

https://www.youtube.com/watch?v=bEPVuCF2DaM

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: