Chystané novinky na veletrhu ispo 17 v Mnichově

Chystané novinky na veletrhu ispo 17 v Mnichově

Trh se posouvá a je zapotřebí přizpůsobivost! Lyžařský průmysl se opět začíná více zajímat o široké masy veřejnosti a více než v předchozích letech představí na veletrhu ispo 2017 pro sezónu 2017/2018 více novinek z oblasti sjezdového lyžování.

Ski Hardware: Dynamický rozvoj a návrat na sjezdovku

Poněvadž z klimatického hlediska je sníh na sjezdovkách v období  Vánoc spíše výjimkou, provozovatelé lyžařských areálů se ze všech sil snaží splnit přání vášnivým lyžařům a investují tak do zasněžování okolo 154 miliónů EUR. Samozřejmě v tomto směru nezahálí ani lyžařský průmysl a i když jedná poněkud zdrženlivěji než v boom letech, přichází s širokou nabídkou zaměřenou nejen na sjezdové lyžování, ale i na freeride a freestyle, který je ve spojení se zájmem o přírodu, rovnováhu a fitness čím dál více rozšířenější.

Jaké budou lyže

A právě tato oblast zažije v sezóně 2016/2017 další novinky. Lyže bude širší, delší, bude mít nový tvar, lehké dřevěné jádro po celé délce, bude samozřejmě zajištěna výborná stabilita  – např. Scott 124 Scrapper. Modely budou váhově čím dál lehčí. Díky propracované konstrukci, dlouhému dřevěnému jádru, technologii Twin-Tip Rocker a nevšední šíři pod vázáním (více než 120 mm) jsou nejen modely SCOTT Scrapper jednoznačně předurčeny pro jakékoli dobrodružství v nekonečně hlubokém prašanu. Stále více se používají karbonové materiály.

Tradiční lyže a návrat ke klasickému lyžování

Pozadu nesmí samozřejmě zůstat ani výrobci tradičních lyží. Na kongresu Interski v Argentině bylo evidentní, že se opět navracíme ke klasickému lyžování, od radikálních a extrémních prvků k prvkům více bezpečnějším a to vše s čistou, perfektní a elegantní technikou. Návrat ke klasickému lyžování na upravených sjezdovkách potvrzuje také obchodní ředitel značky Head, Rainer Schramm.

Tento trend byl také patrný na ročníku Ispo 2016. Lyže opět užší, dobře ovladatelná na různém sněhovém povrchu, lyže pro všechny kategorie, výborná kvalita, cenová dostupnost a na klasické lyžování nalákat opět co nejvíce zájemců.

Vybrané české značky na ispo 2017

Adventure Menu s.r.o.
Alpine Pro a.s.
Direct Alpine
Hannah – Outdoor Concept a.s.
KAMA s.r.o.
KILPI
LUSTi – Galus Industries s.r.o.
Monkey Brothers s.r.o.
Nanomembrane s.r.o.
Northman Outdoor s.r.o.
Ocún – RP Climbing s.r.o.
Pinguin
Rafiki
ROCK EMPIRE s.r.o.
ROYAL BAY® – Aries, a.s.
Saltic sro
Sensor
Silvini s.r.o.
Singing Rock s.r.o.
SIR JOSEPH®
TENDON / LANEX a.s.
Tilak a.s.
Trimm Sport s.r.o.
Triop
Warmpeace

Výrobce a vystavovatele si můžete jednoduše filtrovat na stránkách pod tímto odkazem veletrhu ispo 2017

ispo 2017

Veškerý návštěvnický servis, vstupenky se slevou za Kč, ubytování na www.expocs.cz.

Kdo chce být viděn nebo uvidět či poznat nové trendy ve sportovním i outdoorovém průmyslu, míří na konci ledna do Mnichova.

Kompletní informace, novinky, seznam vystavovateků a podrobný program naleznete na stránkách veletrhu ISPO.

ISPO je mezinárodní veletrh sportovního zboží, sportovní módy a obuvi. Koná se od 24. do 27. ledna 2016 na výstavišti v Mnichově.

ISPO je mezinárodní veletrh sportovního zboží, sportovní módy a obuvi. Koná se od 5. až 8. února 2017 na výstavišti v Mnichově.

Více na www.ispo.com a na www.facebook.com/ispomunich

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: