Chcete vyhrát poukázku na outdoorové vybavení od Hannahu?

Chcete vyhrát poukázku na outdoorové vybavení od Hannahu?

V soutěži na Pohora.cz mohou tři z vás vyhrát poukázku na vybavení od české značky Hannah v hodnotě 1500 Kč.

Výrobce outdoorového vybavení Hannah pořádá zajímavou soutěž o zimní pobyt v rakouských Alpách. Celou akci ukryl za čísla tři číslovky, součin 2x3x4 zde však není 24, ale značí úplně něco jiného. K výhře stačí nakoupit za 1500 Kč v Rock Pointu, na www.rockpoint.cz nebo eshop.hannah.cz, registrovat se do soutěže a nejlépe odpovědět na tipovací otázku.

Hannah

Ovšem nezávisle na správném tipu můžete na Pohora.cz vyhrát poukázky na nákup zboží Hannah k uplatnění v prodejnách Hannah a Rock Point za správné odpovědi na následující otázky.

Nápovědu hledejte na www.hannah.cz a odpovídejte níže do neděle 30. listopadu.

Soutěž ukončena, vyhráli jste?

Ptali jsme se, co znamená název soutěže o zájezdy do Rakouska 2x3x4? Většina z vás na www.hannah.cz snadno zjistila, že hlavní výhrou je pobytu pro 2 osoby na 3 noci ve čtyřhvězdičkovém hotelu ve středisku Krippenstein, které leží v Horním Rakousku, což byla správná odpověď na druhou otázku. A v rámci pobytu můžete navštívit hned tři rakouské spolkové země, konkrétně Horní Rakousko, Vorarlbersko, Štýrsko, na což jsme se rovněž ptali.

Šťastnými vylosovanými jsou:

  • vpulkrabek@s*.cz
  • barbarahrdlickova@g*.com
  • makel@c*.cz

Všem třem gratuluji a brzy je kontaktujeme ohledně převzetí výhry na email, který uvedli v soutěži.

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů přehledu horských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: