CESTOVATELSKÝ A OUTDOOROVÝ MANUÁL 2018 KE STAŽENÍ: 30 zemí na 6 kontinentech

CESTOVATELSKÝ A OUTDOOROVÝ MANUÁL 2018 KE STAŽENÍ: 30 zemí na 6 kontinentech

V předposledním čísle 2017 jsme pro vás připravili přehled s praktickými radami na cesty do různých koutů světa. To nejlepší z 30 zemí a 6 kontinentů. Kompaktní a přehledné!

Vybrali jsme nejzajímavější destinace pro rok 2018. Manuál poradí, kam na trek či túru, kam se vydat za pádlováním, kam na skialpy a dalšími zimními radovánkami nebo kde si můžete zaběhat.

Objevte oblíbené lokality v Alpách – Raxalpe, Dachstein, Stubai, Ötztal, Dolomity a Brenta, Zillertal, Julské Alpy, Berchtesgaden nebo Vysoké Taury – a ve Vysokých a Nízkých Tatrách. Přinášíme tipy, kam za dobrodružstvím v Gruzii, TureckuMaroku nebo evropských zemích jako Francie, Španělsko, Island, Rumunsko, Norsko, Řecko nebo Itálie. Pohorky nebo skialpy protáhneme i na Balkáně – v Černé Hoře, Chorvatsku, Makedonii, Bulharsku nebo Albánii.exotičtějších destinací jako Indie, Srí Lanka, Írán, Indonésie, Peru, Čína nebo Thajsko přiblížíme místní tradice, poradíme s bezpečnostní situací, dopravou i co ochutnat. Za outdoorem se podíváme i do USAKanady.

CESTOVATELSKÝ A OUTDOOROVÝ MANUÁL 2018 KE STAŽENÍ ZDARMA

Manuál 2018

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: