HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Český pohár v Boulderingu 2016

Již zanedlouho a to dne 19. března v sobotu proběhne v Plzni, v DEPO2015, v Presslově ulici 14, www.depo2015.cz, 1. kolo nové série Rock Point ČP v boulderingu 2016.

Logo ČP v boulderingu

Pro „nelezce“ je připraven bohatý doprovodný program a to nejen pro dospělé. Exhibiční vystoupení na High line, dětská lezecká stěnka, kavárna s malým dětským koutkem, promítání horského vůdce UAIGM o výstupu na Kilimanjaro, slack line pro děti, workshopy pro děti, zde si děti mohou vyzkoušet své ruce v reálné řemeslné dílně. V areálu DEPA probíhá zároveň interaktivní výstava TRIK-digitální hřiště pro zvídavé děti více info: http://www.depo2015.cz/akce-depo-ag6/trik-digitalni-hriste-pro-zvidave-deti-a592

O zvukovou „kulisu“ se postará DJ BAGR. Celá akce získala záštitu Primátora města Plzně. Je vidět, že v Plzni vědí co je dobré a co frčí. Pořadatelem 1. kola ČP je Lezení do škol a organizátorem ČHS. Generálním partnerem celé série 6 závodů se staronově stal opět Rock Point. Hlavními partnery jsou: město Plzeň, Plzeňský kraj, DEPO2015, Lezení do škol. Mediálními partnery se stali Lezec.cz, emontana, Pohora.cz, vysilameonline.cz.

Lezení do škol

Pokud se do Plzně nechystáte, přenos z celého finále můžete vidět-ON LINE a to na www.vysilameonline.cz, ostatní informace k průběhu závodu naleznete na našem novém webu: www.boulderzavody.cz a na facebooku. Vstupné na lezecké závody je zdarma.

V pátek proběhne školní lezecká olympiáda pro děti ze Základních škol z Plzně a to od 8-14 hodin. Více informací naleznete na webu http://lezenidoskol.cz/subpage/skolni-lezecka-olympiada-plzen2016. V neděli se uskuteční open závody pro všechny děti z Plzně a okolí v pěti různých věkových kategoriích od 6- 15 let. Přihlášky naleznete zde.

Brzy na viděnou…

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: