Cattara: vše pro kempování a letní relax

Cattara: vše pro kempování a letní relax

Mladá česká značka Cattara přináší širokou škálu výrobků pro pobyt v přírodě za příznivou cenu. Pojďme si její nabídku představit podrobněji!

Příběh značky Cattara se začal psát v roce 2016, kdy se parta nadšenců do kempování, rybaření a pobytu v přírodě rozhodla uvést na trh vlastní vybavení pro nejrůznější outdoorové aktivity. Vizí, které je značka věrná dodnes, bylo nabídnout kvalitní výrobky s dlouhou životností a přijatelnou cenou. Výrobky Cattara si sice nesbalíte na žádnou náročnou expedici do velehor, na to jednoduše nejsou určené, ale jistě vám dokážou zpříjemnit chvilky v přírodě při relaxaci či s rodinou. Co všechno v nabídce Cattara najdete?

Vše pro kemping

Je libo strávit víkend s rodinou v kempu, přečíst si knížku v houpací síti u vody a večer si užít pohodu u grilování? Cattara vás vybaví od A do Z. Její sortiment čítá kompletní vybavení pro kempování od stanů, spacáků a karimatek, ale také skládací kempingové stoličky, křesílka a stolky, houpací sítě a další vybavení pro kempování.

Doplňky pro každou příležitost

Nejrůznější doplňky pro pobyt v přírodě zabodují u všech, kdo ocení šikovná řešení a praktické vychytávky. Tma vás nezaskočí díky široké nabídce kempingových lamp, ručních svítilen a čelovek, před dotěrnými komáry ochrání lampičky chytře kombinované s lapačem hmyzu. Každého správného muže jistě zaujmou kapesní i multifunkční nože z kvalitní oceli či různé SOS sady. To vše se dá sbalit do některého z turistických batohů různých velikostí, v organizaci pomůžou praktické brašny, pouzdra nebo vodotěsné vaky.

Jde se grilovat!

Doslova žhavým zbožím je vybavení pro grilování. Ať už plánujete grilovačku na zahradě či terase, nebo byste radši gril přenosný, v nabídce Cattara si vybere každý. Obsáhlý sortiment grilů pokryje všechny velikosti od zahradní kuchyně přes klasické zahradní grily na plyn i dřevěné uhlí pro party na zahradě s přáteli, přenosná kovová ohniště až po přenosné skládací grily pro komorní opékání někde na vyhlídce či při cestování obytným autem… Nechybí celá řada grilovacího nářadí, obraceček, grilovacích mřížek, plátů a dalších doplňků. Cattara komplet vybaví také vaši cestovní kuchyni od nádobí přes vařiče až po příbory.

Prohlédněte si kompletní nabídku značky Cattara na www.cattara.cz

Zajímavé produkty z nabídky Cattara

Cattara Vicenza: zahradní kuchyně s plynovým grilem

Elegantní a zároveň bytelná venkovní kuchyně pro plnohodnotné vaření. Součástí je špičkový plynový gril, dřez s vodovodním kohoutkem, pracovní deska s dřevěným prkénkem, vařičem a celou řadou odkládacích košů.

Cattara Vicenza: zahradní kuchyně s plynovým grilem
Cattara Vicenza: zahradní kuchyně s plynovým grilem

Cattara Budva: rychlo-rozkládací stan

Prostorný jednoplášťový stan pro 3-4 osoby se pyšní mechanismem pro rychlé a snadné sestavení: rozložený stan se tahem nahoru postaví a zafixuje pomocí kolíků. Vodní sloupec 3000 mm.

Cattara Budva: rychlo-rozkládací stan
Cattara Budva: rychlo-rozkládací stan

Cattara 13192: Přenosná solární nabíječka

Rozkládací solární nabíječka o hmotnosti 320 g se hodí pro nabíjení mobilních telefonů a jiné drobné elektroniky na trecích i v kempu. Pomocí karabin lze také zavěsit na batoh.

Cattara 13192: Přenosná solární nabíječka
Cattara 13192: Přenosná solární nabíječka

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: