Časopis Svět běhu 1/2018 je na světě: Tréninkové plány na 10 km, psychická příprava, jóga, trénink na ultra a mnoho dalšího!

Časopis Svět běhu 1/2018 je na světě: Tréninkové plány na 10 km, psychická příprava, jóga, trénink na ultra a mnoho dalšího!

Jak si rozvrhnout běžecký rok, Tréninkové plány na 10 km, Spalování tuků u sportovců, Trénink na ultraběhy, Hlavní úskalí regenerace, Jak začít s během po padesátce, Výživová rovnováha, Kineziotaping, Jóga pro běžce, Receneze běžeckého vybavení a mnoho dalšího.

Historicky první číslo časopisu Svět běhu je na světě a jsme rádi, že to s vámi můžeme sdílet. První porce kvalitního čtení pro běžce od běžců tělem i duší. Každý si najde to své.

KDE NAJÍT SVĚT BĚHU?

Ve vybraných trafikách za 39 Kč.
V elektronické verzi na Alza.cz.

Výhodné roční předplatné za 95 Kč.
S předplatným získáte následující 4 čísla časopisu Svět běhu.

UKÁZKY Z OBSAHU

Tréninkové plány na 10 km
Tři zkušení trenéři si pro vás připravili ukázkové tréninkové plány na 10 km. Každý navíc na jiný čas doběhu. Inspirujte a trénujete ještě lépe.

Rozhovor s Ankou Strakovou: Běhání je prostě ve mně!
Zajímavý životní příběh jedné z našich nejlepších českých běžkyň. Miluje běhání v horách a přírodě, ale má za sebou i velmi kvalitní výsledky na silnici. Mimo jiné se jako jedna z mála českých běžkyň účastnila olympiády na maratonské trati.

Psychická příprava
Metody a příklady, jak se vyrovnat a připravit na psychickou zátěž nejlepšího českého triatleta Petra Vabrouška

Trénink na ultraběhy
Marek Navrátil popisuje, co všechno musíte splnit, abyste zvládli úspěšně a ideálně i s úsměvem na rtech ultramaraton.

Jogové pojetí běhu
Tak takový článek tu ještě nebyl. Co si běžec může vzít od jogína a naopak? Proč je právě spojení jógy a běhu vhodné? Tak na to se vám pokusí odpovědět naše redaktorka Simona Poláčková, která právě toto spojení propaguje.

Spoustu inspirace při čtení nového časopisu od běžců pro běžce přeje

Michaela Gladišová
Šefredaktorka

ZAJÍMÁ MĚ VÁŠ NÁZOR

Zaujal vás časopis, něco se vám nelíbilo nebo máme něco vylepšit? Chtěli byste si přečíst o něčem, co vás zajímá? Dejte mi vědět na email: michaela.gladisova(a)svetbehu.cz. Vaše názory a postřehy nás posouvají dál!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: