HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

BUSHMAN v souladu s přírodou (PR)

Termín BUSHMAN označuje v Austrálii člověka, který žije v přírodě a v souladu s ní, sám rozhoduje o svém osudu, a který také sdílí přednosti i nástrahy tohoto rozhodnutí. Taková filozofie nám byla velice blízká… a tak se kdesi v australské buši, přímo uprostřed přírody narodil i český BUSHMAN…

Termín BUSHMAN označuje v Austrálii člověka, který žije v přírodě a v souladu s ní, který sám rozhoduje o svém osudu, který sám sdílí všechny přednosti i nástrahy tohoto svobodného rozhodnutí. A právě taková filozofie nám byla velice blízká… a tak se kdesi v australské buši, daleko od města, přímo uprostřed přírody narodil i český BUSHMAN.

Značka Bushman klade důraz na autentický outdoor a jeho základní charakteristiky – dobrodružství, svoboda, objevování, odvaha, aktivita, vztah k přírodě … Bushman obléká člověka, který se chce cítit svobodný při každé aktivitě, při každém pohybu … hledá odolné, praktické oblečení s funkčními detaily. Bushman nežije proto, aby se oblékal … ale obléká se proto, aby mohl aktivně a svobodně žít … bez předpisů a omezení, bez diktátu doby, trendů nebo společnosti.

Bushman pracuje zásadně s přírodními materiály. 90% kolekce je vyrobeno z bavlny, některé zimní bundy obsahují vlnu kvůli hřejivosti a v malém procentu se objevují umělá vlákna kvůli zlepšení vlastností finálního výrobku. Kromě klasických materiálů jako twill nebo canvas, používá značka Bushman i tzv. „bamboo look“, který dodává oděvu zajímavý přírodní vzhled a strukturu.

Filozofie značky Bushman

Kolekce zima 2011-2012

V kolekci podzim/zima 2011-2012 najde zákazník řadu originálních potisků na tričkách s krátkým rukávem v různých barvách, tradičně velký výběr košil s krátkým i dlouhým rukávem, praktické a odolné kapsáče i klasické jeansy, výběr bund s funkčními detaily a v neposlední řadě dámskou kolekci obsahující trička, košile, kalhoty, bundy. To vše v příjemné zemité barevnosti doplněné modrými, červenými a zelenými odstíny. Praktičnost a trvanlivost všech kusů je zaručena jak materiály, tak zpracováním (trojité švy, předsrážení, oprání atd.).

V době kdy všichni bojují o zákazníka snižováním cen a tím i zákonitým snižováním kvality dává Bushman opět důraz na nadčasovost, trvanlivost a kvalitu svého oblečení. Zaručuje zákazníkovi standardní kvalitu, osvědčené střihy a materiály po celý rok, nehledě na sezónu nebo pomíjivé módní výstřelky.

U Bushmana najdete jako vždy klasické kapsáče, safari košile, bundy a vesty s funkčními detaily a doplňky. V dnešní rychlé a nejisté době kolekce Bushman nabízí svému zákazníkovi jistotu, tradici a záruku kvality – až 4 roky na vybrané výrobky.

Charakteristická je i barevnost, která koresponduje s přírodními barvami a odstíny a umožňuje zákazníkovi kombinovat modely z různých kolekcí. Tričko nebo kalhoty Bushman tedy nemusíte založit na dno šatníku ani proto, že by vyšly z módy, ani proto, že by se změnil tvar nebo se po sezóně rozpadly.

BUSHMAN
bushman.cz.

Placené odkazy k tomuto článku:
Zde může být váš odkaz!Napište nám.

Zkušenosti čtenářů

Luke

Zdravím, osobně jsem Bushman značku měl rád a nakupoval ji, ale poslední dobou se mi zdá, že kvalita už není co bývala, osobně jsem se setkal s barevnou nestálostí a materiálem, který je i tvarově nestálý. A co se týká ceny, tak mi připadá vzhledem k použitémiu materiálu a nyní i horší kvalitě neadekvátní. Tímto nechci odrazovat, je to jen můj názor…

Kudlanka

Bushman ? supernekvalitní megabrak nejdražší !
Cena Marlboro Classic – kvalita rákoska.

RG

Maximálna spokojnosť so znackou Bushman

VEPA

Bushman žije už jen ze jména. Pokud bude i nadále nastaven současný poměr cena/kvalita nepomůže ani sebelépe napsaná reklama. Kdo má dost peněz ať jednou zkusí něco nakoupit.(ať nejsem sám)

Marta

bunda po vyprání dle návodu stratila barvu,šití nekvalitní a cena přemrštěná za tuto nekvalitu…

Roman

Třetí zimní sezónu nosím, mimo jiné, jedny kalhoty s podšívkou a už jsem si říkal, že bych si mohl koupit nové. Nejlépe stejné, protože s nimi jsem naprosto spokojen. Po shlédnutí aktuální kolekce jsem ale zklamán. Aktuální model zimních kalhot s podšívkou je cca o 400,-Kč dražší, přičemž gramáž je nižší 🙁 Celkově jsem měl špatný dojem. Výsledek je jasný, již v Bushmanu nenakupuji.

Šejk

Naprosto souhlasím, od původního kvalitního oblečení pro drsné použití za přijatelné ceny se stále víc profilují jako předražená značka pro boháče, kteří si hrají na drsňáky. Bohužel tomu odpovídá i styl nových modelů. Pánové by se měli zamyslet a vrátit se zpět ke kořenům…

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: