Boat Expo představí v Holešovicích lodě, jachty a motorové čluny

Boat Expo představí v Holešovicích lodě, jachty a motorové čluny

Již 3. ročník veletrhu Boat Expo bude skutečným svátkem všech milovníků lodí a vodních sportů. Od 21. do 24. listopadu 2013 se uskuteční na výstavišti v pražských Holešovicích. K vidění bude spousta novinek domácí i zahraniční produkce a nebude chybět ani bohatý a atraktivní doprovodný program.

Na veletrhu Boat Expo 2013 se představí naprostá většina vystavovatelů z předchozích ročníků, ale také mnoho nováčků, kteří mají na veletrhu svou premiéru. Vystavovatelé zde návštěvníkům představí plachetnice, motorové lodě, čluny, kajaky a samozřejmě chybět nebude ani celé spektrum příslušenství. K vidění budou také potřeby pro vodní sporty, potápění či oblečení. Na stáncích budou navíc k dispozici informace o kapitánských kurzech, charterech, pojištění, leasingu, zkrátka o všem, co souvisí s rekreačním jachtingem a pobytem u vody.

Veletrhy jsou připravovány za podpory odborných garantů zvučných jmen, odborných poradců a prestižních mediálních partnerů. Patronem veletrhu Boat Expo se stal pan Adam Sedlmajer, mistr světa v kombinaci ve vodním lyžování a Michal Rišian, Mistr ČR ve freedivingu.

Zakončení letní sezóny 2013 završí tato velkolepá přehlídka lodí, jachet, plachetnic motorových člunů a vodních sportů. Na veletrhu Boat Expo 2013 se představí naprostá většina vystavovatelů z předchozích ročníků, ale také mnoho nováčků, kteří mají na veletrhu svou premiéru. Jedním z nich je například společnost Phoenix-Zeppelin, výhradní zástupce firem Caterpillar a Fischer Panda, představí na letošním veletrhu Boat Expo kompletní sortiment lodních motorů, generátorů a elektropohonů. Lodní motory Caterpillar budou zastoupeny modely Cat 3056 o výkonu 138 kW a Cat C7 Marine o výkonu 339 kW. Motory jsou vhodné pro střední a větší plavidla a byly úspěšně použity při rekonstrukcích známých „východoněmeckých“ lodí Bifa.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: