Blíží se veletrh Sport Life

Blíží se veletrh Sport Life

Od čtvrtka 6. 11. do neděle 9. 11. se můžou návštěvníci vydat na podzimní brněnský veletrh Sport Life. Jak obvykle se tu budou moci podívat na novinky z oblasti sportu, Podívejme se na veletrh z hlediska outdooru.

Pro outdoorové návštěvníky připravuje brněnský veletrh Sport Life každoročně o něco větší vystavovatelskou nabídku. Z katalogu vystavovatelů na internetových stránkách veletrhu jmenujme stánky firem Vertical Sport, North Trappers, Jurek, Alpi Sport, Warmpeace, W. L. Gore a Hudy sport, Doldy, z nových například Sport Schwarzkopf, Icebreaker nebo Term. Další firmy vystavují jako obvykle mezi cyklovybavením, napříkllad Vavrys, Moira, atd.

Svět outdooru bude v Brně vystavovat opět v rámci společenství 1.outdoorova.eu, což je spojení pěti outdoorových webů za účelem vzájemné podpory a společného vystavování. Najdete nás spolu s weby hiking.sk, treking.cz, NaKole.cz a hydromagazin.cz v pavilonu A1 na stánku 023. K mání zde až do vyčerpání zásob bude nejnovější vydání bulletinu Svět outdooru Novinky.

Vedle vlastního veletrhu se stal Sport Life známý širokou nabídkou doprovodných programů. Z těch blízkých outdooru to bude od pátku do neděle cestovatelský festival Kolem světa, dlouhá lanovka, kmenové lezení, slacklining, promítání vybraných snímků z Mezinárodního festivalu outdoorových filmů nebo besedy významných horolezců.

Zajímavé budou určitě také diskuze kolem čtvrteční konference na téma ochrana přírody versus outdoroové aktivity. Pod názvem EkoKonference 2008 bude celý den probíhat program na pódiu v pavilonu A2 a pořadatelé slibují účast zástupců KRNAP, Národního parku Šumava, myslivců, horských vůdců, ČHS a řady dalších. Například Radovan Vlček z KRNAPu si vybral téma: Je správa KRNAP nepřítelem lyžařů a cyklistů?

Placené odkazy k tomuto článku:
Zde může být váš odkaz!Napište nám.

Zkušenosti čtenářů

Jirka

ahoj, mezi členama 1.outdoorové máte 2x uvedený hydromagazin.cz 🙂

Jirka Červinka

Kdo způsobil, že sám náčelník vydával tak zvrácené příspěvky? Díky za nalezení chybky, opravil jsem.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: