Bezpečnostní riziko u hrnců Sea to Summit Alpha a Sigma

Bezpečnostní riziko u hrnců Sea to Summit Alpha a Sigma

Pozor, u hrnců Sea To Summit Alpha a Sigma s černou nylonovou pojistkou pod rukojetí se vyskytla výrobní chyba. Firma vyzývá k výměně vadné součástky zdarma.

Důležitá zpráva pro naše zákazníky Sea to Summit

Bezpečnost spotřebitele je pro nás na prvním místě a patří mezi základní hodnoty našeho podnikání. Rádi bychom vás proto informovali o nedávných opatřeních týkajících se bezpečnosti našich produktů v Evropě a Austrálii.

V Sea to Summit klademe velký důraz na bezpečnost našich produktů, proto vás nyní upozorňujeme na potenciální bezpečnostní riziko, které je spojeno s našimi hrnci řad Alpha a Sigma, které mají černou nylonovou pojistku na rukojeti hrnce – ať už se prodávají samostatně nebo jako součást kuchyňských sad.
Rádi bychom vás požádali o spolupráci při nápravných opatřeních ve vztahu k těmto produktům.

Dotčené produkty

Tento problém se týká pouze hrnců Alpha a Sigma s černou nylonovou pojistkou (západka na rukojeti hrnce, viz obrázek níže). Tyto hrnce označujeme Alpha a Sigma „verze 2“ („Version 2“).
Všimněte si, prosím, že na černé pojistce zobrazené na obrázku, není žádný šroub. To je důležitý znak pro identifikaci produktů, které spadají do výše uvedených nápravných opatření.

Jaké hrozí nebezpečí?

Černá nylonová pojistka bez šroubu, která aretuje rukojeť hrnce, se může ve výjimečných situacích uvolnit – to se může stát pouze při přelévání obsahu hrnce směrem zleva doprava (typicky při držení hrnce levou rukou). V této situaci může dojít k částečnému uvolnění rukojeti, což představuje jisté nebezpečí zranění. Na základě zkušeností víme, že rukojeť neupadne, ale zůstane stále připevněna k hrnci v pevném otočném bodě rukojeti.

Pokud má váš hrnec Alpha nebo Sigma černou nylonovou pojistku (bez šroubu), přestaňte ho, prosím, s okamžitou platností používat a kontaktujte nás. Pojistku vám bezplatně vyměníme za novou, abyste svůj oblíbený kempingový hrnec mohli dále bezpečně používat.

Kontaktujte nás a my vám zašleme náhradní pojistku

Kontaktujte nás pomocí níže uvedené emailové adresy a my vám bezplatně zašleme náhradní pojistku (která je stejná jako pojistky používané u našich nejnovějších řadách hrnců Alpha a Sigma). Společně s tímto náhradním dílem obdržíte i pokyny, jak pojistku vyměnit.

Pro ty, kteří dávají přednost vizuálnímu průvodci, podívejte se, prosím, na naše instruktážní video v angličtině: www.seatosummit.com/productsafety

Potřebujete pomoci? Pokud vám můžeme s něčím pomoci, obraťte se na nás na e-mailové adrese pr***********@se*********.de
Děkujeme vám za trpělivost a pochopení.

S pozdravem
Dave Thompson Sea to Summit

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: