Berghaus rozšiřuje spolupráci s Fordexem do České republiky a na Slovensko (PR)

Berghaus rozšiřuje spolupráci s Fordexem do České republiky a na Slovensko (PR)

Berghaus rozšířil rozsah svého partnerství s polským distributorem Fordex. Fordex byl výhradním distributorem produktů Berghaus v Polsku od roku 2008 a nyní bude zahrnovat i další dva trhy – Českou republiku a Slovensko. Dohoda má okamžitý účinek…

Berghaus rozšířil rozsah svého partnerství s polským distributorem Fordex. Fordex byl výhradním distributorem produktů Berghaus v Polsku od roku 2008 a nyní bude zahrnovat i další dva trhy – Českou republiku a Slovensko. Dohoda má okamžitý účinek, Fordex přejímá prodej kolekce podzim/zima 2011 na obou svých nových trzích.

Společnost Fordex byla založena v roce 1989 a zakořenila jako přední distributor ve východní Evropě, nyní zaměstnává 100 pracovníků. Firma se sídlem v Poznani úzce spolupracuje se sítí více než 100 odborných polských sportovních a outdoorových maloobchodníků, spolu s mezinárodními obchodními řetězci, které fungují na trhu. Fordex má výhradní distribuční práva pro jiné přední značky, včetně Speedo, Mitre,Wilson, Smith optika, Level, Nitro, Nordica, Rollerblade, Bladerunner a Luxilon.

Fordex vybudoval úspěšné podnikání pro Berghaus v Polsku a zavedl značku na trhu díky technické kolekci Extrem a Mountain kolekci. Fordex také upozornil na Berghaus ve východní Evropě zapsáním se průzkumníka Rafala Krola k týmu sponzorovaných sportovců.

Placené odkazy k tomuto článku:
Zde může být váš odkaz!Napište nám.

Zkušenosti čtenářů

Belial

No nevím jestli je to krok správným směrem. Zkušenost mně spíš říká, že značka půjde v ČR i na SK do kytek, a ne že ji to pozvedne. Stačí se mrknout na Salewu. V moc obchodech už ji nevidíte – aspoň tady na Moravě. Stejně tak značka Cressi – italové si ji prý budou distribuovat sami. Výsledek – prodává to jeden obchod v ČR :o)

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: