Batůžkáři se dočkali!

Velmi dobrou a rychlou práci odvedl dynamický český výrobce outdoorových batohů Batoldy. Pouhých pár měsíců po eskalaci problému přetížených batůžkářů přichází na trh s řešením v podobě jedinečného batohu StenalVak pro utahané zákazníky, kteří dosud neměli kvalitní alternativu.

Nejsme kompetentní řešit otázku, zda legální vydávání léků v lokalitách, kde je lékárna obtížně dostupná, by nebylo ku prospěchu pacientů. Nepřehledný je i spor o to, zda a jak daleko je vlastně batůžkaření za hranicemi legality. Tyto hranice totiž byly usilovnou spojenou snahou řady institucí, úřadů a legislativy posunuty mimo dosah běžného chápání, takže nemůže být o nějakém překračování hranic řeč. A tak, i když v nedávné minulosti bylo překračování hranic opakovaně oblíbenou outdoorovou aktivitou, návrat do dob Krále Šumavy není na pořadu dne. Pokud by se náhodou stalo, což s ohledem na stav našeho parlamentu a ministerstev nepředpokládáme, že by se přece jen prodej léků v ordinacích nějak důrazněji řešil, budou se batohy řady StenalVak výborně hodit buď na doplňování zásob již legálního vydávání léků, nebo naopak na nošení již nelegálních zásob zpět do skladů farmaceutických dodavatelů.

Uživatelé batohů praktické a potřebné řady StenalVak se tedy nemusí v žádném případě bát, že by zakoupené batohy nevyužili. Naopak, firma Batoldy pokračuje v přípravě dalších typů batohů pro zkušené a zasloužilé profesní batůžkáře s označením Pro. Kromě dosavadních typů v provedení ProStenalVak je v hledáčku vývojářů objemově výhodný ProStenalBigVak 100, noční batoh ProStenalBiVak nebo břišní model KlokanProStenalVak. Rádi proto vyslovujeme uznání firmě za příkladný přístup k přirozeným potřebám rychle se rozvíjející profesní komunity batůžkářů v bílém.

© Svět outdooru, duben 2012, text i foto redakce

Placené odkazy k tomuto článku:
Zde může být váš odkaz!Napište nám.

Zkušenosti čtenářů

Anonym

Tak tohle je vskutku velmi slabé až ubohé. Revoluční funkční prádlo z vláken tkaných pavouky mělo říz, ale tohle? To radši nic.

MichalD

co je to proboha za sr*cku??? vzdycky se sem rad podivam za dobrym clankem, testem, nebo radou ale tohle…..

MichalD

jeste omluva za uvodni vulgarnost, ale asi to nejvic vystihuje muj pocit pri cteni tohohle clanku

David

Datum u článku by tomu nasvědčoval…

Borek

že Češi majú skvelý zmysel pre humor. Ale podla tých komentárov som sa asi mýlil.

MaybeVin

Já se tady tak vždycky těším na aprílový článek. Sice kolikrát stojí za prd, ale bavím se tím, jak to lidi nechápou a rozčilují se tu 😀

Honza

Smysl pro humor podle mě neznamená, že se budu smát všemu, co je podle někoho jiného humorné (tenhle článek ovšem nikoliv) ale Slováci to tak asi mají, když už jsme u toho národnostního dělení.
Co se apríla týče, pochopili jsme to všichni.
SpyderTex nebo loňská ročenka outorového vybavení určená pro ženy byly vskutku články, které měly výborný nápad.

Jirka

Sranda se vždycky někomu nelíbí, Formana kdysi kamenovali hasiči, Honzou zmiňovaný loňský článek pro ženy měl taky odsuzující komentáře a tady to samé. Autoři by určitě mohli dlouho vprávět, kdo všechno je za aprílové články pojebal.

Borek

Mně to přišlo dobrý. Na jiných serverech se vydávají vyloženě kraviny, tohle bylo aspoň promyšlený.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: