Balancování mezi pěší turistikou a online sázením: tipy pro nadšence

Balancování mezi pěší turistikou a online sázením: tipy pro nadšence

Hledáte zábavu spojenou se sportem, kterou ale můžete dělat z pohodlí doma po fyzicky náročném výletu? Sázet z pohodlí domova a být tak neustále v kontaktu se sportovním světem je možné na online platformách, doporučíme vám na jakých.

Sportovně aktivní jedinci mají v současné době k dispozici mnoho sportovních odvětví, která mohou vyzkoušet. Ať už se jedná o turistiku nebo třeba populární sporty jako fotbal nebo lední hokej, v České republice lze na mnoho sportů sázet z pohodlí domova a být tak neustále v kontaktu se sportovním světem. Existuje mnoho stránek, které vám mohou představit ty nejlepší platformy pro sázení. Jednou z nich je například fogadas.online, která funguje převážně v Maďarsku (seznam platforem se nachází ve střední části stránky). 

V momentě, kdy byste tak například byli po náročném treku, můžete se doma přihlásit k platformě sázkové kanceláře, vyhledat si nejaktuálnější utkání nebo přenosy a užívat si zábavy ze sázení. 

Jak bezpečně začít s online sázením

Důležitá je pro online sázkaře zejména bezpečnost. Vybírejte si proto platformy a sázkové kanceláře, které jsou licencované a ověřené. V případě, že byste licenci na vybrané platformě nenalezli, nedoporučujeme na takové stránce vůbec hrát. Pojďme si nyní představit 2 typy dostupných licencí:

  • Licence od Ministerstva financí ČR: Vůbec nejlepší volbou bude, pokud drží vaše sázková kancelář licenci od Ministerstva financí ČR. Tento státní orgán totiž dohlíží na bezpečné online hazardní aktivity (ale i ty v reálném světě) a licencuje pouze ověřené a bezpečné platformy. Jejich úplný seznam si můžete zobrazit na na této stránce Ministerstva financí ČR.
  • Zahraniční licence: Druhou možností, jak mohou sázkové kanceláře legálně provozovat své sázkové nabídky a trhy, je držení některé ze zahraničních licencí. Mezi těmi se nachází například Curacao, MGA, UKGC, Gibraltar nebo třeba Cyprus.

Drženou licenci by měla sázková kancelář vždy uvádět na své platformě, kde si ji mohou hráči dohledat – nejčastěji v patičce webové stránky. 

Jaké druhy sportovního sázení si mohu vybrat?

Sázkové kanceláře se přirozeně liší svou nabídkou a kurzy. Zatímco kurzy je vhodné porovnávat u jednotlivých sázkových kanceláří podrobněji a věnovat jim nějaký čas, celková nabídka sportů pro sázení je zřetelná na první pohled a může se výrazně lišit.

V momentě, kdy budete mít některou z platforem vybranou, stačí přejít na její webové stránky nebo do aplikace a nabídku sportovních odvětvích, ve kterých lze na zápasy nebo celé turnaje sázet, si prohlédnout. 

K dispozici zpravidla bývají tyto sportovní kategorie:

  • Tradiční sporty: Kategorie tradičních sportů bývá tou vůbec nejširší. Mezi nimi naleznete nejpopulárnější sporty, jako je například fotbal, lední hokej, tenis, basketbal nebo třeba ragby. Kvalitní sázkové kanceláře často nabízejí okolo 30 až 50 jednotlivých sportů, přičemž nacházet se mezi nimi mohou i určité druhy turistiky.
  • Virtuální sporty: Virtuální sporty jsou podobné následující kategorii e-sportů, nicméně liší se v jednotlivých herních titulech. V této kategorii virtuálních sportů totiž naleznou sázkaři pouze sporty, které jsme zmínili výše – akorát ve virtuálním prostoru. K dispozici tak mohou být například sázky na virtuální fotbal, basketbal, koňské dostihy nebo třeba baseball. Nabídka vždy závisí na konkrétní sázkové kanceláři.
  • E-sporty: Kategorie e-sportů pak zahrnuje herní tituly, které jsou hrány na světové úrovni a které obsahují určité turnaje a ligy – jak místní, tak i celosvětové. Mezi nejčastější e-sportové tituly patří například League of Legends, Counter Strike, Valorant, Dota 2 nebo Starcraft.

Závěr

V tomto článku jsme si představili aktivitu online sázení, které mohou turisté provádět po dokončení svých fyzicky náročných výletů – přitom v kontaktu se sportem i touto formou nadále zůstanou. Při výběru vhodné sázkové kanceláře je vhodné hledět zejména na její licenci a nabízené sázkové kategorie, ve kterých naleznete své oblíbené sportovní odvětví a ligy.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: