Autostany: kempování budoucnosti od Decathlonu

Autostany: kempování budoucnosti od Decathlonu

S teplými dny přichází také letní dovolené, během kterých se v posledních letech těší oblibě kempování v autostanech. Ještě aby ne! Přináší řadu výhod, které uchvátí nejednoho outdoorového nadšence. Pojďme se na ně společně mrknout a zároveň se inspirovat s čím za dobrodružstvím vyrazit.

KEMPUJ POHODLNĚ

Na jedné straně spektra je spaní pod širákem a na té druhé luxusní hotely. Nebudeme vám tyto varianty rozmlouvat, ale pokud se chcete vydat zlatou střední cestou, tak pro vás máme v rukávu právě čím dál tím oblíbenější autostany. Inovativní střešní stany z pod rukou Decathlonu stále udržují tu pravou atmosféru kempování a ve stejnou chvíli nabízí vyšší komfort, obzvlášť při výpravách s dětmi, snadné a rychlé postavení, volnost při výběru noclehu. Teď už si jen vybrat!

NAJDĚTE SI TEN SVŮJ

Autostan MH 500 F&B

Potrpíte si na rychlosti postavení stanu, abyste si co nejdříve mohli užívat společné chvilky v přírodě s blízkými? Sáhněte právě po variantě MH 500, kdy snadné sestavení je jejím druhým jménem. Patentovaný systém umožňuje postavit a zpátky složit autostan za pouhých 5 minut: stačí spustit žebřík a stan se rozloží sám.

Další nepopiratelnou výhodou tohoto modelu je možnost namontování jej na jakékoliv vozidlo se střešními nosiči, které mají dynamickou nosnost minimálně 75 kg. Uživatelé si navíc pochvalují opravdu velký obytný prostor a pohodlnou vysokou matraci. Samozřejmostí je také větruodolnost, voděodolnost a ojedinělá technologie Fresh&Black, která se postará o větší chlad a tmu.

Autostan QUECHUA MH 500 F&B pro 2 osoby, Decathlon
Autostan QUECHUA MH 500 F&B pro 2 osoby, Decathlon

Nafukovací autostan MH 900 F&B

Model MH 900 disponuje nafukovací konstrukcí, která zvyšuje jeho kompaktnost, takže se hodí na menší vozidla nebo na příležitosti, kdy se nechcete omezovat v převozu dalšího sportovního vybavení – vedle stanu pro něj zbude na střešním nosiči ještě dostatek místa. Ne nadarmo je ve své kategorii zcela nejskladnější variantou.

Nevýhodou je, že je méně kompatibilní se střešními nosiči, kdy potřebujete konkrétní homologací ISO11154, a je trochu časově náročnější na postavení. Nicméně stejně jako model výše se chlubí dobrou větruodolností, voděodolností a technologií Fresh&Black.

Nafukovací autostan MH 900 F&B pro 2 osoby, QUECHUA, Decathlon
Nafukovací autostan MH 900 F&B pro 2 osoby, QUECHUA, Decathlon

TECHNOLOGIE FRESH&BLACK

Patentovaná technologie, kterou oplývají stany a autostany z nabídky Decathlonu, využívá několik vrstev nejrůznějších materiálů, které propouštějí do stanu jen malé množství světla. Uvnitř stanu tak zůstává zejména po ránu dostatečná tma a oproti běžnému stanu se tolik nezahřívá. Oba tyto faktory přispívají ke kvalitnějšímu a delšímu spánku.

JEŠTĚ BLÍŽE PŘÍRODĚ

Decathlon se zaměřuje nejen na inovativnost a cenovou dostupnost, ale také na udržitelnost, která každého z nás posouvá zase o krok blíže k přírodě.

  • Autostany, ale i jiné outdoorové produkty z jejich nabídky, jsou opravitelné (= servis) pomocí široké škály náhradních dílů.
  • Vstřícným krokem k zelené filozofii, ale také k nerozhodným zákazníkům, je navíc možnost zapůjčení autostanů na zkoušku.
  • O kvalitě produktů Decathlon vypovídá také prodloužená záruka na dobu 5 let.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: