HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Jana Slezáčková

Jana Slezáčková

Od malička běhala v zákopech v Dolomitech se starším bráchou M. Slezáčkem. První velký kopec se odehrál v 11ti letech, když, jak už to mají v rodině tradičně, vylezla na Hoher Dachstein. Pak už jí to zůstalo. Stále přebírá horolezeckou techniku od svého bráchy a poznává hory z nových úhlů. Nejraději v zimě pomocí tuleních pásů a v létě na laně. Přírodu, a hlavně hory má v žilách. A váží si předání této lásky od své rodiny.

Články autora

Recenze péřové sukně a vesty KWAK

Recenze péřové sukně a vesty KWAK

Na testování péřového setu s českým husím prachovým peřím jsem se od začátku těšila. Po mém přesném nakonfigurování produktu mi konečně set s vnějším materiálem Nanomembrane dorazil. Jak jsem s ním byla spokojená na skialpech nebo jen tak na večerní procházce se dozvíte níže v recenzi Světa outdooru.

Recenze lezeckého setu: ¾ kalhoty Rafiki Tarragona a tričko Rafiki Chulilla

Recenze lezeckého setu: ¾ kalhoty Rafiki Tarragona a tričko Rafiki Chulilla

Českou firmu Rafiki nemusím dlouze představovat. Její charakteristika jsou atraktivní barvy a příjemné bavlněné materiály. Vyráběno lezci pro lezce. Tentokrát se mi do ruky dostaly dva kousky od právě zmiňované značky. První jsou žluté ¾ kalhoty a jako druhý kousek je tričko s krátkým rukávem. Proč zvolit právě tento lezecký set vám povím níže.