AUTOCONT Skialp Koruna Beskyd zve na tři skialpová klání

AUTOCONT Skialp Koruna Beskyd zve na tři skialpová klání

Zájem o skialpové akce roste a seriál závodů Koruna Beskyd si za šest let své existence získal velkou oblibu. I v této sezoně se můžou závodníci na tuleních pásech poměřit své síly v trojici skialpových disciplín.

Již 40 registrovaných účastníků pro všechny tři závody mají pořadatelé seriálu AUTOCONT Skialp Koruna Beskyd na konci října. Letos začne seriál 11. prosince SACHSPORT Skialp Sprintem při skiopeningu největšího beskydského lyžařského střediska na Bílé. Vše se odehraje na sjezdovkách, kde je vytyčena trať o délce cca 4 km s převýšením 600 m.

Dalším dílem seriálu je 14. ledna 2022 LEKI Skialp Vertical na Lysé hoře (trať o délce cca 5 km s převýšením 700 m) a seriál končí 5. února 2022 náročným KILPI Skialp Maratonem také v oblasti Lysé hory, s tratí o délce cca 27 km a převýšením 1500 m.

Když se podařilo všechny tři závody uskutečnit v loňské covidové sezóně, organizátoři doufají, že letos situace horší nebude a vše proběhne ve stanovených termínech a tradičních formátech.

Po dohodě pořadatelů nedochází ani letos k přímé kolizi beskydského Verticalu s krkonošskými závody Noc tuleních pásů a O dřevěného Krakonoše.

Všechny důležité informace najdete na www.skialp-beskydy.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: