Alpi sport zve na 6. outdoorový prodejní veletrh

Alpi sport zve na 6. outdoorový prodejní veletrh

Od pátku 8. do neděle 17. května se ve výrobním závodě Alpi sport v Příboře-Klokočov koná 6. outdoorový prodejní veletrh a zároveň největší výstava stanů na Moravě. K vidění bude 100 druhů stanů, přes 50 modelů spacích pytlů, karimatky, kampingové vybavení, batohy, boty a mnoho dalšího.

Na tomto již 6. ročníku výstavy nabízíme zboží všech uvedených značek za akční ceny. Můžete si prohlédnout hlavně větší a rodinné postavené stany, seznámíme vás s jejich stavbou, parametry. Z kolekce našeho oblečení Alpi sport – které v Příboře vyrábíme již 25 let, nabízíme novinky, ale i starší věci s velkou slevou. Podobně velký výběr je GTX bot AKU – zcela nové modely na jaro 2015, ale i spousta výprodejových bot za super ceny – vybírat můžete z asi 70 modelů. Ve velkém výstavním stanu je letos novinka – outlet. Při úpravě naší prodejny nám zůstalo množství zboží, které se zde bude vše nabízet za 50% cenu je zde prakticky vše od lyžařských holí po tenisové rakety.

Současně s výstavou budou po celou dobu veletrhu akční ceny i na zboží v prodejně na náměstí, kde bude velká nabídka thermo prádla, triček, horo materiálu, vařičů, nádobí atd.

Během víkendu si na veletrhu můžete dát guláš, pivečko nebo dobrotu na roštu.

Máte-li jakýkoliv dotaz, můžete nás kontaktovat na mailu ob****@al*******.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Pokud se vám naše akce líbí a chtěli byste ji sdílet se svými přáteli na facebooku navštivte náš profil.

Tento text je PR článkem inzerenta, text neprošel redakční ani jazykovou úpravou a obsah nemusí vyjadřovat názor redakce.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: