HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

29. ročník MHFF a Mistrovství ČR v boulderingu

29. ročník MHFF a Mistrovství ČR v boulderingu

Už titulek vypovídá o tom, že nudit se o víkendu (25. a 26.8) rozhodně nebudete, protože v Teplicích nad Metují začíná horolezecký svátek.

Na co všechno se můžete těšit?

29. Mezinárodní Horolezecký Filmový Festival

Pokud jsem váš apetit doteď neuspokojil, následujícími řádky se mi to určitě podaří. Už v pátek začíná kulturní program v podobě MHFF. Kromě sledování úžasných snímků (seznam filmů) z lezeckého prostředí, festival nabízí také bohatý doprovodný program v podobě koncertů, workshopů a soutěží.

To ani zdaleka není vše…

Na festival přicestují zajímaví hosté. O své zkušenosti a zážitky z letošní Annapurny se podělí Radek Jaroš a Honza Trávníček. Dalšími hosty jsou ikony československého horolezectví Ivan Fiala a Ivo Sedláček či španělská bigwallová lezkyně Sílvia Vidal.

Bouldering

Souběžně s MHFF bude probíhat závod v boulderingu, do kterého se stále můžete přihlásit. Registrace (na mailu teplice.boulder@seznam.cz) končí až 25. 8. v 8:45. Startovné je 200-250 Kč. Pokud nemáte závodního ducha, myslím že to nevadí, protože i divácky to bude zajímavé. Kvalifikace do závodu začíná v sobotu od 9:30 a finále je na pořadu dne v neděli v 9:45.

Podrobné informace o místě konání, podrobném programu a vstupném se dozvíte na oficiálních stránkách MHFF.

S využitím horosvaz.cz a horolezeckyfestival.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: