12 top novinek pro rok 2012 z veletrhu OutDoor

12 top novinek pro rok 2012 z veletrhu OutDoor

Jaké výrobky a novinky se líbily redakci Světa outdooru na veletrhu OutDoor 2011 ve Friedrichshafenu? Prvotní reportáž s dojmy a trendy z veletrhu OutDoor nyní doplňujeme o přehled konkrétních výrobků které nás zaujaly a také o výsledky ocenění Outdoor Industry Award …

Ocenění Industry Award

Placené odkazy k tomuto článku:
Zde může být váš odkaz!Napište nám.

Zkušenosti čtenářů

Tomas

co se tyce cascade designs tak tato firma byla zalozena „vyhozenymi“ inzenyry od Boeingu a jejich prvni vyrobek byla „samonafukovacka“ therm a rest je obchodni nazev pro „karimatky“, firmu MSR koupila firma Cascade designs v roce 2001.

Nafukovaci stan vypada zajimave az na tu pumou, dokazu si dost dobre prestavit nafukovaci ultralehky stany typu tunel a to jak jenovrstve tak dvouvrstve, vyrabi to nekdo ?

Vargo Hexagon neni novinka, jiz loni se prodaval ..

Tomas

jeste by me zajimalo kam bude tahle matrace v ramci rodiny neo air zarazena,v soucasne dobe nabizeji jiz druhy rok neo air jako ultra light, dale trekker jako „value“ volbu (malinko tezsi a mensi izolace) A od cervence ve statech all season s lepsi izolaci, nafukovani pytlikem zabere rozhodne vic zasu, ale je to bez vlhakosti 🙂 ocenuju premisteni ventilku na bok ikdyz je to spise dano konsrukci s obloukem, protoze pri baleni neo air mi opravdu vadi Ohybani ventilku, ma povrch stejnou neklouzavou upravu ?

Adam Janča

Jen bych chtěl upozornit, že produkty Ortik a zároveň jejich skládačka Approach už jsou známé 2 roky a v letošním létě byly dostupné i na našem trhu 😉 – takže zase taková novinka to není 😀

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: