Vyberte si dovolenou na veletrzích GO a Regiontour v Brně

Vyberte si dovolenou na veletrzích GO a Regiontour v Brně

Tradiční veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour naplnily dva velké pavilony brněnského výstaviště. Na GO se prezentují hlavně cestovní kanceláře různých zaměření, Regiontour je přehlídkou především, ale zdaleka nejen českých regionů. Určitě naleznete i ten, který se vám bude hodit.

Téměř 1000 vystavovatelů z více než dvaceti zemí se představuje na veletrzích GO a Regiontour od 15. do 18. ledna 2015.

Na Regiontouru jsou hlavním tématem destinace v rámci států Visegrádské čtyřky – Česka, Slovenska, Polska a Maďarska, které je i hlavní partnerskou zemí veletrhu.

Známá „rekordová“ agentura Dobrý den chystá již tradičně přehlídku rekordů a kuriozit. Můžete se těšit na nejmenší funkční pálenici, unikátní slivovicovou pumpu nebo největší české jízdní kolo, které je dva metry vysoké a čtyři a půl metru dlouhé. Spolu s návštěvníky se pokusí i vytvořit rekord v řezání dřeva.

V zážitkové turistice má své pevné místo regionální gastronomie, na jejíž ochutnávku se zájemci mohou těšit přímo na veletrhu. Opět se uskuteční gastronomický festival RegFoodFest a přímo v pavilonu P se otevře restaurace s nabídkou specialit z různých českých a moravských krajů, ale také ze zahraničních kuchyní.

Zcela nevšední cestovatelské zážitky pak nabídne 18. ročník festivalu GO Kamera, který se v Kongresovém centru brněnského výstaviště koná po celé čtyři veletržní dny. Jeho hlavním tématem je Srí Lanka a největší hvězdou horolezecká legenda Peter Habeler, ale nebudou chybět ani další lákaví hosté – Radek Jaroš, Anča Kuchařová, Jiří Kolbaba nebo Peter Hámor. Zajímavé budou i 3D promítání Marka Audyho a Matěje Boháče.

Na našem stánku F55 najíst výbornými arabskými jídly z restaurace Klub cestovatelů a u toho sledovat ty nejlepší filmy z festivalu Expediční kamera.

Více informací k veletrhům GO a Regiontour naleznete na www.bvv.cz/go-regiontour.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: