VIDEORECENZE: TELESKOPICKÉ HOLE FIZAN R-EVOLUTION PRO

VIDEORECENZE: TELESKOPICKÉ HOLE FIZAN R-EVOLUTION PRO

Parametry

Celé jméno recenzovaného výrobku FIZAN R-EVOLUTION PRO
Druh zimního vybavení Hole
Materiál 1 ALU 7075
Materiál 2 Syntetický korek
Hmotnost 205 g
Údaje výrobce 1 Průměr: 16/14/12 mm
Údaje výrobce 2 N35 závodní hrot a E-basket, trekový hrot
Údaje výrobce 3 Talířek: 35 mm
Údaje výrobce 4 Talířek: 50 mm
Údaje výrobce 5 Závodní gumový nástavec - RACE Rubber
Údaje výrobce 6 Obal
Údaje výrobce 7 2 páry poutek: FR3 a FR TREK
Infocena 3333 Kč
Dodává Alpitrek
Více info na www.alpitrek.cz/

Zaujalo mě

  • Kvalitní zpracování
  • Bohaté příslušenství
  • Bezplatný servis

Shrnutí recenze

Trojdílné teleskopické hole italského výrobce Fizan. Kvalitní hliník a spousta příslušenství. Tak to jsou hole FIZAN R-EVOLUTION PRO. Proč se nám líbí a co všechno obsahuje jejich příslušenství?

PODROBNÝ POPIS

V kostce

Hole Fizan NW REVOLUTION PRO jsou třídílné trekové hole 2 v 1, které můžete použít jak na dlouhou túru s batohem, tak na Nordic-walking – tedy tzv. severskou chůzi. Kromě hrotů můžete přizpůsobit svůj styl nebo aktivitu i výběrem vhodných poutek, které lze k holím snadno nacvaknout a vyrazit!

Hole jsou určeny pro náročnější vyznavače NW. Díky upínacímu systému Lever Locking System lze snadno nastavit délku hole. Spodní díl hole je nastavitelný pomocí rozpínacího expanderu. Špice je osazena carbidovým hrotem Race N35 nebo je možno vyměnit celý spodní díl za trekový hrot. Celý set obsahuje bohaté příslušenství a celé je možno uložit do „toulce“.

Délka holí je od 58 do 130 cm.

Video

Testování

Hole byly testovány horským vůdcem UIAGM/IFMGA Vojtěchem Dvořákem, který je v Krkonoších doma. Ne jenom jako. Testování probíhalo během jarní a letní sezóny v různých terénních podmínkách – les, kamenité cesty, strmý terén i nástupy na horské chaty v Alpách. Vše během výstupu i sestupu.

Další informace

Logo FizanItalská firma FIZAN byla založena již v roce 1947. Po více jak 70 letech zachovala veškerou výrobu v městečku Rosa a dnes exportuje své výrobky do více jak 40 států světa. Z malé rodinné firmy se vypracovala díky vlastním technologiím a zejména výbornou kvalitou mezi uznávané výrobce trekových holí a holí pro Nordic walking. 

Zajímavé vybavení

Napiš, jakou máš zkušenost ty

Odpovídáte na komentář: