HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Recenze: Triko MADE IN CZECH Sensor Merino Air

Recenze: Triko MADE IN CZECH Sensor Merino Air

Parametry

Celé jméno recenzovaného výrobku Triko Sensor Merino Air
Druh sportu outdoor, lezení
Druh oblečení spodní prádlo, triko
Rozdělení podle pohlaví pánské
Materiál 1 90 % Merino (120 g/m2)
Materiál 2 10 % polyamid
Hmotnost 106 g
Barevné varianty modrá, černá
Velikostní varianty S, M, L, XL, XXL
Údaje výrobce 1 verze: s krátkým i dlouhým rukávem nebo jako tílko
Infocena 1195 Kč Kč
Dodává Sensor
Více info na www.sensor.cz

Zaujalo mě

  • Ploché a barevné švy
  • Atletický střih
  • Příjemný materiál
  • Ušito v Česku

Shrnutí recenze

Vlněné triko Merino s vyšším podílem materiálu PES (10%), který zvyšuje jeho odolnost. Prodloužená záda, barevný šev na zádech jinak bez potisku, vlna Merino a výroba v Česku, to jsou hlavní atributy tohoto trika, které se hodí na většinu outdoorových aktivit i na volný čas.

PODROBNÝ POPIS

Lehké triko s příměsí vlny a barevnými plochými švy, které je oživují, vás zaujme na první pohled. Dříve však než si ho oblečete ho musíte vybalit z papírové krabičky se samolepkou, kde si vyčtete velikost a název produktu SENSOR. Na první omak je triko příjemné a zaujme vás především výrazným švem na zádech, které jakoby na vašich zádech vytváří křídla. Zadní díl trika je prodloužený. Švy dodávají triku atletický vzhled.

Triko SENSOR Merino Air je příjemné i při vyšším fyzickém výkonu.Triko SENSOR Merino Air je příjemné i při vyšším fyzickém výkonu.

Triko SENSOR Merino Air muselo zvládat i takové úlekové testování.Triko SENSOR Merino Air muselo zvládat i takové úlekové testování.

Triko SENSOR Merino Air na zajištěných cestách v Rakousku.Triko SENSOR Merino Air na zajištěných cestách v Rakousku.

Materiál

Vyrobeno je z materiálu, který kombinuje kvalitní Merino vlnu z Nového Zélandu a ještě lepší vlastnosti mu přidává 10% PES. Tohle polyamidové hedvábí zvyšuje elastičnost, tvarovou stálost a trvanlivost. To všechno mu dodává jemnost a lehkost, vlna pak trvalou antibakteriální ochranu bránící zápachu a vysokou prodyšnost.

Kompletní fotogalerie SENSOR Merino Air (17)

Během několika týdnů testování na cestách, horách při lezení, ale i díky absenci potisku i v civilu mohu potvrdit klasickou vlastnost, kterou od Merino vlny očekáváme. Oddalování okamžiku, kdy musí jít triko do pračky. Zvládne v pohodě několik dní za sebou.

Vnitřní etiketa pro triko SENSOR Merino Air.Vnitřní etiketa pro triko SENSOR Merino Air.

Šití

Ploché švy neškrábou a ty barevné zaujmou a dávají triku šmrnc i bez potisku. Z vnitřní strany naleznete pouze jednu měkkou etiketu s logem, velikostí, složením a údržovými symboly. Etiketa je našitá extra dodatečně, takže i kdyby jste ji odstřihli nebo vypárali, nemá její absence vliv na pevnost hlavního švu. Druhá vytkávaná etiketa je na pravé straně pod pasem. Je na ní logo a uvedení materiálu Merino Wool.

Celkový pohled na několik dní v kuse testované triko SENSOR Merino Air.Celkový pohled na několik dní v kuse testované triko SENSOR Merino Air.

Výrazné šití na zadním díle trika SENSOR Merino Air včetně vnější etikety Merino Wool.Výrazné šití na zadním díle trika SENSOR Merino Air včetně vnější etikety Merino Wool.

Prodloužený zadní díl trika SENSOR Merino Air.Prodloužený zadní díl trika SENSOR Merino Air.

Závěr

Díky rychleschnoucímu materiálu malé gramáže a sportovnímu střihu se tohle prádlo skvěle hodí pro sporty s vysokou pohybovou zátěží, včetně outdoorových aktivit. Ušito v Česku. Už jenom ten pocit by vás měl zahřát. Minimálně na duši.

Opět SENSOR jako spodní triko na vrcholu Piz Buin.Opět SENSOR jako spodní triko na vrcholu Piz Buin.

Další informace

Sensor

Sensor se stal za dobu své existence synonymem funkčního termoprádla, ponožek, cyklistického oblečení a dobré nálady. Za vznikem značky Sensor stála touha vyrobit termoprádlo vysoce funkční a přitom příjemnější než myší kožíšek. V průběhu své existence značka Sensor dosáhla mnoha pozoruhodných úspěchů a stala se lídrem na poli funkčního oblečení v České a Slovenské republice. Jako první získala licenci firmy Dupont na termoprádlo Coolmax, první zavedla ploché švy do celé kolekce, patří ji primát v použití bonded technologie ve zpracování úpletu.

Prodejci pro ČR: www.sensor.cz

Zajímavé vybavení

Napiš, jakou máš zkušenost ty

Odpovídáte na komentář: