HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

RECENZE: Thule Urban Glide 2 – kočárek do každého terénu

Parametry

Celé jméno recenzovaného výrobku Thule Urban Glide 2 - kočárek do každého terénu
Další funkce 1 Hmotnost: 11.7 kg
Další funkce 2 Max.nosnost: 34 kg
Další funkce 3 Velikost kol: 12“, 16“
Další funkce 4 Rozměry složeného kočárku: 87 x 69 x 34 cm
Výbava 1 bassinet, bumper bar, adaptér na autosedačku, jídelní stoleček, síťka proti hmyzu, pláštěnka
Infocena 17 190 Kč
Dodává Thule
Více info na www.thule.com

Zaujalo mě

  • prostor pro nohy při běhu
  • nízká hmotnost
  • úložný prostor
  • snadná ovladatelnost

PODROBNÝ POPIS

Thule Urban Glide 2 je perfektní kombinací agilního a pohodlného kočárku do města a zároveň velmi rychlého a bezpečného běžeckého speciálu. Velmi oceňuji moderní a lehkou konstrukci, která se dá snadno přepravit ve vlaku, v autobuse a v autě. Kočárek jednoduše sbalíte, vezmete do jedné ruky a vejde se dokonce i do police ve vlakovém kupé.

Díky odpružené konstrukci kočárek umožňuje příjemnou jízdu s minimálními otřesy, při které si dítě může pohodlně zdřímnout. Kromě velkých nafukovacích zadních kol, s kterými nebudete mít problém i v náročnějším terénu, oceníte menší uzamykatelné přední kolo, které drží stopu i směr a naopak v „odemčeném“ nastavení například v obchodě dokonale proklouzne i úzkými pravoúhlými uličkami, či se otočí téměř „na pětníku“.

BassinetBassinet

Thule Urban Glide - kolečkaThule Urban Glide 2 – kolečka

Thule Urban Glide - rukojeťThule Urban Glide 2 – rukojeť

Prohlédněte si i další fotografie k článku…

Rukojeť  lze nastavit přesně dle výšky jednotlivce i techniky běhu a díky integrované otočné brzdě na rukojeti můžete kontrolovat rychlost běhu v kopcovitém terénu nebo při jízdě na kolečkových bruslích.

Při běhu kočárek zvládne rýhy v betonu, kanály, štěrkovou cestu, travnatý porost a menší terénní nerovnosti a na běhu to téměř nepoznáte. Dítě běhání miluje a vždy se těší na další „běžecký výlet“. Je to první model, který mám k dispozici, u něhož i při vyšších rychlostech a delším kroku nezakopávám o zadní nápravu kočárku.

Polohovatelné, polstrované sedátko s odvětráváním, nastavitelné pětibodové popruhy, stříška s okénkem na magnetické zavírání chránící před sluncem a povětrnostními vlivy, to vše poskytne dítěti pohodlí a bezpečí.

Výhodou u tohoto modelu kočárku pro aktivní rodiny je i nezvykle velký odkládací prostor a chytré síťované kapsy vzadu i na sedačkové straně kočárku, které přepraví všechny věci potřebné k tomu, abyste si běh nebo celodenní vycházku co nejvíc užili.

Thule Urban Glide 2Thule Urban Glide 2

Kočárek můžete používat již od narození dítěte, pokud si dokoupíte korbičku Thule Bassinet nebo adaptér na autosedačku. Mnohokrát jsme využili i příslušenství Thule Organizer s praktickou kapsičkou na zip, která se hodí na klíče, telefon, kapesníčky, ale i láhev s pitím. Doporučuji zakoupit také ochranou síťku proti hmyzu a pláštěnku, které využijete zejména v létě a při deštivém počasí. Ke kočárku se dá také pořídit bezpečnostní madlo, držák na láhev, fusak, nebo malý dětský jídelní stoleček. Většina příslušenství se jednoduše a snadno upevní na rám, takže není potřeba žádné zdlouhavé montování a šroubování.

Údržba kočárku je snadná. Vzhledem k tomu, že bubnové brzdy jsou kryty plastem, jsou tak chráněny před špínou a prachem. Stačí jen teplá voda a slabý mýdlový roztok.  V případě, že se nějaká část kočárku poničí nebo ji ztratíte, na officiálních stránkách Thule si stáhnete rozkreslení náhradních dílů a díl si jednoduše zakoupíte přes místního prodejce.

Thule kočárek nabízí jako jednomístný nebo dvoumístný, v černé, modré, červené nebo šedé barvě.

Autor: Patrik Čavoj, MaMamove

Zajímavé vybavení

Napiš, jakou máš zkušenost ty

Odpovídáte na komentář: