Recenze: Softshellové bundy HANNAH Ellery

Recenze: Softshellové bundy HANNAH Ellery

Parametry

Celé jméno recenzovaného výrobku Bunda HANNAH Ellery
Druh sportu outdoor
Druh oblečení bunda
Rozdělení podle pohlaví dámské
O jakou vrstvu se jedná třetí (svrchní), druhá (střední)
Do jakého ročního období se hodí celoroční
Materiál 1 Climatic Element, 100% polyester
Barevné varianty Hawaiian ocean, Black iris
Velikostní varianty 36-42
Infocena 2990 Kč Kč
Dodává Hannah
Více info na www.hannah.cz

Zaujalo mě

  • skvělý materiál
  • vodní sloupec 10.000 mm
  • střih Alpine fit
  • anatomicky tvarované rukávy

Shrnutí recenze

Příjemná softshellová dámská bunda HANNAH Ellery s Alpine fit střihem a vodním sloupcem 10.000 mm. Určena pro velmi širokou paletu outdoorových aktivit. Jak se nám líbila?

PODROBNÝ POPIS

Na první pohled je tato bunda HANNAH Ellery obyčejná, při bližším pohledu ale zjistíte, že má hodně drobných a hlavně užitečných detailů. Dnešní softshell se už vůbec nemůže srovnávat se starým tvrdým softshellem. Tato bunda je krásně měkká, příjemná na dotek a lehká.

Kompletní fotogalerie HANNAH Ellery (30)

Nemá podšívku, ani podlepené švy. Ale díky vodoodpudivým a strečovým vlastnostem materiálu jste vždy v suchu a pohodlí! Je to díky membráně CLIMATIC ELEMENT. Však vodní sloupec této bundy je neuvěřitelných 10.000 mm!

Občas na vrcholech fouká vítr a mít po ruce bundu, se prostě hodí.Občas na vrcholech fouká vítr a mít po ruce bundu, se prostě hodí.

Vysoký stahovací límec s kapucí chrání proti větru.Vysoký stahovací límec s kapucí chrání proti větru.

Bundu HANNAH Ellery vám nedám. Je super!Bundu HANNAH Ellery vám nedám. Je super!

Rukávy

Při prvním oblečení mě zaujalo, že nemá rukávy zakončené gumičkou, suchým zipem nebo patentkou. Jsou důmyslně ušité do zúženého anatomického tvaru. Nevyhrnují se a celkově drží tam, kde mají být.

Detailní pohled na kónicky ušité zakončení rukávů dámské softshellová bundy HANNAH Ellery.Detailní pohled na kónicky ušité zakončení rukávů dámské softshellová bundy HANNAH Ellery.

Kapsy

Kapsy má tato bunda klasicky dvě zepředu na zip YKK. Má i jednu velkou vnitřní kapsu napravo.

Dámská softshellová bunda HANNAH Ellery je vybavena velkou vnitřní kapsou.Dámská softshellová bunda HANNAH Ellery je vybavena velkou vnitřní kapsou.

Alpine fit

Spodní zadní lem bundy je ušitý do oblouku, jedná se o takzvaná ALPINE FIT střih. Ten mě přímo nadchl. Bunda drží tvar i při pohybu a tento detail se vyplatí, když se posadíte na studenou lavičku. Její střih je přizpůsoben dámské postavě – v pase je bunda užší, na bocích je naopak rozšířená. A to je ten již zmiňovaný Alpine fit střih. Dolní lem má regulaci šířky. I límec s kapucí mají stahování na samosvorky. Límec je poměrně vysoký a chrání tak před větrem a chladem.

Bunda HANNAH Ellery je vhodná i na lezení po skalách, jen tak snadno ji neprodřete.Bunda HANNAH Ellery je vhodná i na lezení po skalách, jen tak snadno ji neprodřete.

Důležité je vyzdvihnout u této bundy značky HANNAH její vodní sloupec. Na jedné túře nás zastihl jarní déšť, ten jsem zvládla v naprosté pohodě, horší to už bylo s větrem. Bunda nemá podšívku a při větrném počasí bych doporučila alespoň tenkou mikinu. Pak už mi bylo teplo.

Dámská softshellová bunda HANNAH Ellery během testování - chůze v přírodě.Dámská softshellová bunda HANNAH Ellery během testování – chůze v přírodě.

Dámská softshellová bunda HANNAH Ellery během testování - chůze.Dámská softshellová bunda HANNAH Ellery během testování – chůze.

Dámská softshellová bunda HANNAH Ellery díky prodlouženému zadnímu dílu chrání i zadek.Dámská softshellová bunda HANNAH Ellery díky prodlouženému zadnímu dílu chrání i zadek.

Testování

V bundě jsem běhala, byla jsem v ní na procházce s nordwalkingovými holemi nebo jsem se jen tak procházela přírodou. Při jízdě na kole jsem opět ocenila půlobloukové zakončení bundy, kdy jsem na této látce seděla a moje propocená záda byla v naprostém teple. A to samozřejmě i díky prodyšnosti materiálu. Při chůzi s batohem se zadní díl bundy nijak neposouval. Bundu mohu doporučit všem milovnicím trekkingu, turistiky, ale i ostatních aktivních sportů bez ohledu na počasí.

Občas na vrcholech fouká vítr a mít po ruce bundu, se prostě hodí.Občas na vrcholech fouká vítr a mít po ruce bundu, se prostě hodí.

Další informace

HannahHANNAH je česká značka outdoorového a lyžařského oblečení a vybavení s tradicí od roku 1991. Spolehněte se na kvalitní osvědčené materiály, které vám dopřejí užívat si outdoor naplno.

Zajímavé vybavení

Zkušenosti čtenářů

ale

Hi! Can you tell me what size was your jacket, please? Thanx a lot

Napiš, jakou máš zkušenost ty

Odpovídáte na komentář: