HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

RECENZE: Sluchátka Samsung Level Active – poběžíte v rytmu své oblíbené muziky

RECENZE: Sluchátka Samsung Level Active – poběžíte v rytmu své oblíbené muziky

Parametry

Celé jméno recenzovaného výrobku Sluchátka Samsung Level Active
Druh výbavy Sluchátka
Hmotnost 18
Doba provozu 5,5 h
Barevné varianty bílá
Napájení baterie 100 mAh
Druh baterie nebo AKU vlastní akumulátor
Počet akumulátorů nebo baterií 1
Voděodolnost nebo vodotěsnost IPX-6
Konektivita Bluetooth 4.1
Další funkce 1 Kompaktibilita: Android 4.4 / RAM 1,5 GB a vyšší
Infocena 1990 Kč
Dodává Samsung Electronics Czeck & Slovak
Více info na www.samsung.com/cz

Zaujalo mě

  • odolnost proti vodě
  • možnosti přizpůsobení
  • zvukový výstup

Shrnutí recenze

Bezdrátová sluchátka Samsung Level Active jsou, jak už název napovídá, navrženy pro aktivní sport. Výrobce slibuje vysoce kvalitní zvuk, vodoodpudivou úpravu a jednoduchou propojitelnost. Jak se osvědčí při běžecké zátěži, se podíváme v našem testu.

PODROBNÝ POPIS

Samsung Level ActiveSamsung Level Active

Level ActiveLevel Active

Level aplikaceLevel aplikace

Prohlédněte si další fotografie k článku…

Základní popis

Sluchátka Acitive Level jsou bílé špunty na vnější straně s šedivým kolem ohraničeným stříbrným okrajem a s nápisem Level uprostřed. Levé sluchátko obsahuje baterii, která pod krytkou skrývá USB konektor. Na boku je umístěna led dioda, která zobrazuje stav. Pravé slouží jako tlačítko zapínání. Kabel je plochý s ovládáním na pravé straně, délka se upravuje pomocí drobných úchytek. Kolem sluchátek je háček za ucho, který lze nahradit vnitřním opěrným křidélkem.

Sluchátka jsme testovali společně s chytrým náramkem Samsung Gear Fit 2, jehož recenzi si také můžete přečíst na našem webu. Tato kombinace je ideálním společníkem na vaše každodenní výběhy.

Ovládání a Funkce

Ovládání mají jednoduché, pomocí tlačítka na pravé straně, kterým se zařízení pouští i vypíná, a krátkým stisknutím se zjišťuje stav baterie. Toto tlačítko slouží také jako multifunkční, kdy se pomocí aplikace v telefonu dá přiřadit k aplikaci S-Health, časovači nebo hodinám. Jelikož disponují mikrofonem, slouží toto tlačítko také k přijímaní hovorů. Ovládání umístěné na kabelu má 3 klasická tlačítka play/pause a ovládáním hlasitosti. Delším stisknutím lze přeskakovat skladby a prostřední tlačítko aktivuje spárování. O činnosti informuje dvojbarevná dioda, která bliká červeně v případě vybití, modře při spuštění a červenomodře při spárování.

Konektivita

Sluchátka se připojují k zařízení pomocí technologie Bluetooth 4.1. Zkoušel jsem je připojit ke dvěma různým telefonům a párování vždy proběhlo bez problémů. Pro nastavení funkce multifunkčního tlačítka je k dispozici aplikace Samsung Level, můžete si zde nastavit notifikace a nastavit pár dalších věcí a v neposlední řadě zjistíte stav baterie.

Osobní zkušenost

Level Active jsou špunty se čtveřicí nástavců různé velikosti, ze kterých si vybere opravdu každý, díky háčku za ucho nehrozí vypadnutí při aktivním sportování. Komu nevyhovuje háček, může ho vyměnit za vnitřní křidélko, jehož výměna vyžaduje určitý díl zručnosti. Nástavce do ucha se mění snadněji. Kabel lze nastavit podle potřeby, takže nikde nepřekáží. Při běhu sluchátka sedí pěkně a neměl jsem problém s vypadáváním. Potřeba je si správně nastavit délku kabelu, protože příliš krátký má tendence se zachytávat při otáčení hlavy. Běh v dešti přestály bez problémů.

Hodnocení testera

Během sportu můžete pomocí sluchátek sledovat čas nebo délku aktivity, já je testoval spolu s Gear Fit2 a raději jsem tyto informace sledoval na displeji náramku. Výdrž baterie se mi zdála dostatečná, nabijí se rychle, jen nesmí člověk zapomenout je vypnout, protože se mu může stát, že se do nich přesměruje hovor, pokud jsou poblíž a spárované. Sluchátka mají pěkný zvuk a po chvíli člověk zapomene, že je má a nechá se unášet v rytmu své oblíbené muziky.

Zajímavé vybavení

Napiš, jakou máš zkušenost ty

Odpovídáte na komentář: